Paski dwustronne do kosiarek
  • Rabaty do zamówienia Ogrodex Milicz

Paski dwustronne do kosiarek 

Jest 47 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 47 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 47 elementów
Paski dwustronne do kosiarek

Pasek klinowy to jeden z niezbędnych elementów, który wpisuje się w wymienne części do kosiarek oraz traktorków ogrodowych. Stale powinniśmy kontrolować jego zużycie i pamiętać o regularnej konserwacji, by przedłużyć jego żywotność. Zerwanie paska klinowego może doprowadzić do poważnej awarii. Dlatego też, jeśli już zdecydujemy się na wymianę, powinniśmy zainwestować w produkty uznanych marek, które zagwarantują trwałość i solidność wykonania. Właśnie takie są paski klinowe do kosiarek, jakie proponujemy – w tym paski klinowe dwustronnego dz...

Pasek klinowy to jeden z niezbędnych elementów, który wpisuje się w wymienne części do kosiarek oraz traktorków ogrodowych. Stale powinniśmy kontrolować jego zużycie i pamiętać o regularnej konserwacji, by przedłużyć jego żywotność. Zerwanie paska klinowego może doprowadzić do poważnej awarii. Dlatego też, jeśli już zdecydujemy się na wymianę, powinniśmy zainwestować w produkty uznanych marek, które zagwarantują trwałość i solidność wykonania. Właśnie takie są paski klinowe do kosiarek, jakie proponujemy – w tym paski klinowe dwustronnego działania typu AA i BB.

Paski klinowe do kosiarek – dwustronne

Pasek klinowy dwustronnego działania to ważny element każdej przekładni pasowej. W związku z czym musi nie tylko dobrze pełnić swoją funkcję, ale być także bardzo wytrzymały i odporny na czynniki zewnętrzne. Paski klinowe dwustronnego działania charakteryzują się zwykle ogromną trwałością, w związku z czym bardzo trudno o ich zerwanie. Produkt wykonany z najwyższej jakości materiałów – najczęściej wykorzystuje się gumę, kauczuk bądź olinowanie stalowe – gwarantuje niczym niezakłóconą pracę urządzenia. Dobry pasek klinowy do kosiarki to taki, który mimo intensywnej eksploatacji nie zawodzi i znosi obciążenia bądź zmiany temperatury.

Wszystkie pasy klinowe dwustronnego działania, jakie posiadamy w swojej ofercie, wyróżniają się dokładnością wykonania, a przez to dużą wytrzymałością. Każdy poszczególny produkt jest szczegółowo opisany, tak byś rzeczywiście wiedział, na co się zdecydować podczas składania zamówienia. W asortymencie umieszczamy jedynie rzeczy pochodzące od dobrych, znanych już na rynku marek, w tym Castel Garden, Husqvarna, John Deere, MTD czy Viking.

Pasy dwustronnego działania do kosiarek, traktorków

Szeroka funkcjonalność dwustronnego paska klinowego sprawia, że trudno o lepsze wyposażenie Twojej kosiarki bądź traktorka ogrodowego. Dlatego już teraz wybierz właściwy model – pamiętaj o regularnej wymianie pasa klinowego w swoim urządzeniu. Dzięki temu przedłużysz jego żywotność, a codzienna praca stanie się łatwiejsza i bardziej płynna.

Więcej