Kategorie
  • Rabaty do zamówienia Ogrodex Milicz

Lista produktów producenta: Zongshen

Części zamienne i silniki kompletne Zongshen do glebogryzarek, kosiarek spalinowych

 Dystrybutor silników i części marki Zongshen

Jesteśmy detalicznym sprzedawcą silników oraz części do silników marki Zongshen, w przypadku zapytania o części lub wycenę silnika prosimy o wysyłanie maila na adres sklep@ogrodexmilicz.pl

Sp. z o.o. Garden Parts jest wyłącznym dystrybutorem silników i części zamiennych marki Zongshen na terenie Polski, Czech i Słowacji. Są to wysokiej jakości silniki spalinowe stosowane w glebogryzarkach, kosiarkach spalinowych oraz w traktorkach ogrodowych. Atrakcyjność cen i dostępność części zamiennych do tych silników wywiera pozytywną opinię wśród użytkowników tej marki.

Zongshen - silniki kompletne i części zamienne

Marka Zongshen jest stosunkowo młoda na rynku, bo założona została w 1992 roku w Chinach. Jest jednym z największych producentów motocykli, quadów i silników w Chinach. Od początku swojej działalności zajmuje się produkcją wysokiej jakości silników spalinowych, między innymi do urządzeń budowlanych, skuterów, motorów, łodzi, sprzętu ogrodniczego. Poza branżą ogrodniczą klientami firmy Zongshen są między innymi właściciele marek Piaggio, Selva, Harley Davidson, Barbieri, BMW. Również przez firmę Zongshen produkowane są silniki jednego z liderów na rynku kosiarek i traktorków.

Więcej
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów