Samochody, ciężarówki, ciągniki, figurki i inne zabawki Bruder...

Jest 50 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 50 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 50 elementów
Zabawki Bruder


Zabawki firmy Bruder to niezapomniana zabawa dla dzieci w każdym wieku. Również dorośli lubiący maszyny rolnicze i budowlane świetnie trafią w swój gust. Pojazdy wyróżniają się niezwykłą precyzją wykonania i ponadczasową trwałością. Są to różne kategorie pojazdów rolniczych takich jak kombajn, traktor oraz budowlanych: koparka, ładowarka, ciężarówka, wywrotka. W swoim szerokim asortymencie są również pojazdy, które można zobaczyć na ulicach, takie jak imitacje wozów kurierskich firmy DHL i UPS. W ofercie jest szeroki wachlarz pojazdów służb ...


Zabawki firmy Bruder to niezapomniana zabawa dla dzieci w każdym wieku. Również dorośli lubiący maszyny rolnicze i budowlane świetnie trafią w swój gust. Pojazdy wyróżniają się niezwykłą precyzją wykonania i ponadczasową trwałością. Są to różne kategorie pojazdów rolniczych takich jak kombajn, traktor oraz budowlanych: koparka, ładowarka, ciężarówka, wywrotka. W swoim szerokim asortymencie są również pojazdy, które można zobaczyć na ulicach, takie jak imitacje wozów kurierskich firmy DHL i UPS. W ofercie jest szeroki wachlarz pojazdów służb uprzywilejowanych: ambulans karetki pogotowia, wozy policyjne i wozy strażackie.

Zabawki Brudera rolnicze

Zabawki są zrobione z idealnym odwzorowaniem pojazdów, maszyn, zwierząt np. koni, krów oraz ludzi robotników np. budowlańca. Wszystkie pojazdy oraz akcesoria firmy Bruder można ze sobą łączyć co pozwoli dziecku na zbudowanie prawdziwego świata bądź farmy w pomniejszeniu. Warto korzystać z oryginalnych zabawek o dużej trwałości i sprawić swojemu dziecku miłą niespodziankę na długi czas. Zabawki nie tylko cieszą oko ale również zaskakują swoimi elementami ruchomymi np. ramieniem koparki lub wyciąganym podnośnikiem ciężarówki. Ogromnym wrażeniem na dziecku zrobią również pojazdy posiadające moduł świetlno-dźwiękowy np. radiowóz policyjny i wóz strażacki. Raz kupiona zabawka firmy Bruder gwarantuje zadowolenie i satysfakcję z zabawy co sprawi że wrócisz po kolejną.

Zabawki Bruder budowlane

Zabawki firmy Bruder są bardzo realistyczne, dzięki czemu są niezwykłe. Wszystkie produkty są wykonane ze starannym wykonaniem detali oraz oryginalnymi kolorami rzeczywistych maszyn, które stymulują wyobraźnię i zachęcają dzieci do zabawy. Aby pojazdy mogły całkowicie zaangażować dziecko w zabawę maszyny potrzebują kierowcy. Figurki ludzi pozwalają idealnie uzupełnić zestaw pojazdów. Ruchome kończyny pozwalają w dowolny sposób ustawiać ich pozycję, dzięki czemu bez problemu zmieszczą się w samochodach i maszynach rolniczych takich jak traktor i koparka. Możemy również pokazać dziecku, że również po ciężkiej pracy rolnika lub budowlańca jest czas również na relaks, dlatego w ofercie znajdują się figurki związane z hobby, takie jak jeździectwo, sporty zimowe: narciarstwo czy skutery śnieżne. Zabawka firmy Bruder zapewnią świetną zabawę każdemu dziecku na długi czas.

Więcej