Narzędzia bateryjne-akumulatorowe

Jest 30 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 30 elementów
Narzędzia akumulatorowe

Narzędzia akumulatorowe - wybierz zestaw narzędzi akumulatorowych dla siebie!

Elektronarzędzia zasilane na baterię to niesamowity wynalazek, który pozwala użytkownikom na wiele udogodnień. Przede wszystkim narzędzia akumulatorowe nie potrzebują stałego zasilania energii elektrycznej. Elektronarzędzia są również łatwe do przenoszenia przy pracy, dzięki braku potrzeby ciągnięcia za sobą kabla podłączonego do źródła zasilania. Sprzęt tej samej marki posiada zazwyczaj baterię, która odpowiada różnym elektronarzędzią tego producenta. Do takich za...

Narzędzia akumulatorowe - wybierz zestaw narzędzi akumulatorowych dla siebie!

Elektronarzędzia zasilane na baterię to niesamowity wynalazek, który pozwala użytkownikom na wiele udogodnień. Przede wszystkim narzędzia akumulatorowe nie potrzebują stałego zasilania energii elektrycznej. Elektronarzędzia są również łatwe do przenoszenia przy pracy, dzięki braku potrzeby ciągnięcia za sobą kabla podłączonego do źródła zasilania. Sprzęt tej samej marki posiada zazwyczaj baterię, która odpowiada różnym elektronarzędzią tego producenta. Do takich zaliczamy np. narzędzia akumulatorowe Cedrus, narzędzia akumulatorowe Parkside, narzędzia akumulatorowe Bosch, narzędzia akumulatorowe Makita, narzędzia akumulatorowe Stihl, czy narzędzia akumulatorowe DeWalt. Urządzenia zasilane na baterię są zazwyczaj lżejsze od narzędzi elektrycznych, czy narzędzi spalinowych. Dzięki temu praca elektronarzędziami akumulatorowymi jest łatwiejsza, szybsza i przyjemniejsza.

Elektronarzędzia budowlane i elektronarzędzia ogrodnicze - najlepsze na rynku!

Wszystkie zestawy narzędzi akumulatorowych możemy podzielić na elektronarzędzia ogrodnicze i elektronarzędzia budowlane. Warto znać zalety i wady ogólnodostępnych urządzeń spalinowych, urządzeń elektrycznych i urządzeń akumulatorowych.
Urządzenia spalinowe:

+ Mają duża moc i są wydajne.
+ Działają na większych obszarach.
+ Są wygodne w użyciu.
- Emitują spaliny niebezpieczne dla zdrowia i środowiska.
- Zazwyczaj są to duże i ciężkie maszyny.
- Należy dbać o stan urządzenia i dokonywać częstej eksploatacji.
- Generują wysoki hałas, który może przeszkadzać użytkownikowi, jak i jego sąsiadom.
- Wymagają częstego sprawdzania stanu paliwa i innych płynów.

Urządzenia sieciowe (elektryczne):
+ Wiążą się z niską ceną.
+ Nie wytwarzają dużego hałasu.
+ Nie emitują niebezpiecznych spalin.
+ Są łatwe w obsłudze.
- Mają ograniczony zasięg, nadają się na małe obszary.
- Potrzebują stałego źródła zasilana przez kabel.
- Nie mają tak dużej mocy, jak urządzenia spalinowe.

Urządzenia akumulatorowe:
+ Nie wytwarzają dużego hałasu.
+ Nie emitują niebezpiecznych spalin.
+ Są łatwe w obsłudze.
+ Mają nieograniczony pole działania.
+ Są wygodne w użyciu.
+ Są bardziej stabilne i lżejsze od urządzeń spalinowych.
+ Dorównują mocą i wydajnością urządzeniom spalinowym.
- Są zazwyczaj droższe od innych urządzeń.

Elektronarzędzia są niezawodne w każdej pracy i łączą ze sobą to, co najlepsze w urządzeniach spalinowych i elektrycznych. Ułatwiają wykonywanie prac, a także sprawiają, że realizacja kolejnych projektów i zadań wymaga mniejszego nakładu sił.

Zestaw elektronarzędzi dostosowany pod Ciebie!

Urządzenia akumulatorowe mają wiele zalet, ponieważ oprócz niezbędnego dbania o środowisko, nie emitując do atmosfery szkodliwych spalin, za ich wyborem przemawia również waga. Dzięki brakowi zbiornika paliwa i ciężkiego silnika, narzędzia akumulatorowe ważą mniej, a co za tym idzie, są wygodniejsze w obsłudze. Na rynku można spotkać znane marki tych maszyn takie jak: elektronarzędzia Makita, Bosch elektronarzędzia, elektronarzędzia DeWalt, Castorama elektronarzędzia, elektronarzędzia Milwaukee, Cedrus elektronarzędzia, elektronarzędzia Parkside, Stalco elektronarzędzia i elektronarzędzia Stalco. Każdy z tych producentów posiada wiele zalet i wad, ale wybór należy dopasować pod swoje preferencję. Zdecydowanie są marki bardziej znane jak przykładowo DeWalt, Makita, Bosch czy Milwaukee. Jednak nie tylko tym producentom warto zaufać, ponieważ elektronarzędzia Cedrus, elektronarzędzia Stalco oraz elektronarzędzia Stihl, mają do zaoferowania wiele innowacyjnych urządzeń akumulatorowych. Są to elektronarzędzia przeznaczone dla amatorów, ale również dla profesjonalistów.

Jakie elektronarzędzia akumulatorowe wybrać - DeWalt, Bosch, Makita, Cedrus…? Narzędzia akumulatorowe ranking!

Warto zwrócić uwagę na własne preferencje, podczas zakupu wszelkich narzędzi akumulatorowych. W przypadku amatora, najważniejszym kryterium jest stosunek ceny do oferowanych możliwości. Warto zwrócić przy tym uwagę czy urządzenie jest łatwe, czy raczej trudne w obsłudze. Z kolei profesjonalista z doświadczeniem powinien podejść do tematu od innej strony. Mniejszą wartość ma dla niego kosz, ale zwraca uwagę na dodatkowe zalety urządzenia oraz co można przy jego pomocy zrobić. Dobrym rozwiązaniem jest porównanie sobie tych marek:

Narzędzia akumulatorowe Makita

Makita to firma, która ponad 100-letnią historią sięga Japonii. To producent, który od wielu lat produkuje narzędzia spalinowe, a od niedawna również akumulatorowe. O elektronarzędziach Makita, krążą różne opinie. Zdecydowanie po tylu latach na rynku, można pozwolić sobie na ocenę narzędzi producenta. Za zaletę uznawana jest lekkość elektronarzędzi, dzięki, której praca jest niezaprzeczalnie wygodniejsza oraz szybsza. Użytkownicy narzędzi firmy Makita podkreślają ich zaskakującą poręczność, co jest ważne zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach. Wszystkie parametry techniczne urządzeń stawiają wysoką poprzeczkę wśród innych marek. Jednak oprócz oczywistych zalet, internauci zwracają uwagę na kontrowersyjną trwałość narzędzi akumulatorowych Makita. Jest to również droższa inwestycja w porównaniu do elektronarzędzi Cedrus czy elektronarzędzi DeWalt.

Narzędzia akumulatorowe DeWalt

Marka DeWalt pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, a jej początki sięgają 1924 roku. Ich produkty są przeznaczone głównie dla profesjonalistów. Profesjonaliści korzystający z charakterystycznych pomarańczowych narzędzi, cenią sobie bardzo wysoką niezawodność i precyzję. Materiał, z którego wykonane są urządzenia, jest zdecydowanie trwalszy od Makity. Sama obsługa i eksploatacja może okazać się ciężka bądź skomplikowana. Asortyment pojedynczych firm różni się od siebie w pewnych szczegółach, a to, co jeden uzna za zaletę nie do przecenienia, dla drugiego będzie to zbędne. Oczywiście opinie na temat tego producenta są podzielone, dlatego warto samemu przekonać się do wyboru swoich narzędzi akumulatorowych.

Narzędzia akumulatorowe Bosch

Te narzędzia są najlepszym rozwiązaniem dla profesjonalnych majsterkowiczów. Marka cieszy się największą popularnością wśród elektronarzędzi, ponieważ sama marka jest ceniona na całym świecie, aż od 1889 roku. Użytkownicy często podkreślają żywotność narzędzi akumulatorowych Bosch, ich wydajność podczas pracy oraz wysoki komfort użytkowania. Wielkim atutem marki Bosch jest powszechna dostępność części zamiennych, które znaleźć można praktycznie w każdym sklepie z narzędziami. Jedną z większych wad jest wysoka cena w porównaniu do innych producentów sprzętów zasilanych na akumulator. Również zużycie energii przez elektronarzędzia Bosch jest nieco wyższe niż przeciętny pobór mocy u innych.

Narzędzia akumulatorowe Cedrus

Największym atutem elektronarzędzi marki Cedrus Power+ jest wysoka jakość i ergonomia. Sprzęty tej firmy słyną ze swojej niezwykłej wręcz lekkości. Sprawia to, że można nimi swobodnie operować nawet przez dłuższy czas. Elektronarzędzia Cedrus są łatwe w obsłudze, dzięki czemu są dobrym rozwiązaniem zarówno dla amatorów, ale i profesjonalistów. Produkty zasilane na akumulator, są cenowo najbardziej opłacalne, przy bardzo podobnej jakości do innych światowych firm. Wadą tych elektronarzędzi jest stosunkowo krótki czas na rynku, co skutkuje małym dostępem do części zamiennych. Jednak mniejsza popularność ma istotny atut, ponieważ znacznie trudniej trafić na podróbkę elektronarzędzia Cedrus, niż chociażby Bosch.

Elektronarzędzia ogrodowe Cedrus Power+ – zestaw narzędzi akumulatorowych.

Elektronarzędzia ogrodowe są wygodnymi, tanimi i ekologicznymi alternatywami dla każdego właściciela przydomowej zieleni. Przede wszystkim jest to korzystne dla środowiska, ponieważ nie emituje toksycznych spalin dla środowiska tak jak urządzenia spalinowe. Energia zgromadzona w baterii pozwala na pracę bez hałasu oraz zanieczyszczeń. Są również tańsze w utrzymaniu. Ładowarka do akumulatorów o większym prądzie ładowania potrafi osiągnąć 100% w bardzo szybkim czasie. Również bateria może wytrzymać kilka dobrych godzin pracy. Narzędzia akumulatorowe są również praktyczne, ponieważ kabel nie ogranicza nam pola działania i nie przeszkadza w pracy tak jak w przypadku urządzeń elektrycznych. Dzięki urządzeniom ogrodniczym zasilanym na baterię Cedrus Power+ skosisz trawę, przytniesz żywopłot, przytniesz gałęzie, przygotujesz drewno na opał, zdmuchniesz liście, a nawet i śnieg z tarasu lub podjazdu.

Elektronarzędzia budowlane - Czy elektronarzędzia akumulatorowe Cedrus Power+ są dobre?

Wykonanie jakiegokolwiek serwisu, remontu, czy zwykłej naprawy wymaga użycia elektronarzędzi ułatwiających pracę. Zestaw narzędzi akumulatorowych marki Cedus Power+ w naszym sklepie to przede wszystkim bogata oferta, niezawodna jakość i innowacyjność. Elektronarzędzia dla profesjonalistów i amatorów to przede wszystkim: wiertarko wkrętarka z udarem, zakrętarka udarowa, młotowiertarka, wyrzynarka do drewna, gwoździarka akumulatorowa, szlifierka mimośrodowa, szlifierka kątowa akumulatorowa, piła tarczowa, klucz udarowy i niezawodna lampa LED.

Zaufaj naszej ofercie i kup już teraz nasze elektronarzędzia!

Celem naszego sklepu jest sprzedaż rzeczy w dobrej cenie i wysokiej jakości. Stając się naszym stałym klientem, otrzymujesz wiele korzyści w postaci rabatów oraz darmowej wysyłki. Posiadamy innowacyjne produkty, które idealnie sprawdzą się w rękach amatorów, jak i profesjonalistów. W naszym sklepie stale powiększa się oferta tych narzędzi. Jest to spowodowane dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów, którzy z każdym zakupem wychodzą zadowoleni. Jeśli nadal zastanawiasz się, czy nasze elektronarzędzia są warte uwagi, to sprawdź i przekonaj się na własnej skórze. Prace domowe, warsztatowe czy remontowe jeszcze nigdy nie były tak przyjemne i szybkie.

Więcej