Kategorie

Producenci

  • Rabat od wysokości zamówienia

  Wysyłki i zwroty

  Koszty wysyłki:

  Metody płatności:

  Płatność przelewem tradycyjnym  (Paczki są nadawane po zaksięgowaniu wpłaty):

  • Kurier DPD do 30kg -16 zł brutto nadajemy do godziny 15,00

  • Kurier DHL do 30kg -15 zł brutto nadajemy do godziny 12,00

          Szybka płatność (Przelewy24 kartą)

  • Kurier DPD do 30kg - 16 zł brutto nadajemy do godziny 15,00

  • Kurier DHL do 30kg -15 zł brutto nadajemy do godziny 12,00

  (operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068)

  Płatność kurierowi za pobraniem tylko dla zweryfikowanych : 

  • Do cen powyżej należy doliczyć 4 zł 

  Darmowa dostawa obowiązuje przy zamówieniu na kwotę minimum 300 zł ( z wyłączeniem płatności kurierowi za pobraniem  = 4zł)

  Opłaty za wysyłkę oraz opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki. Doradzamy zebrać kilka produktów w jednym zamówieniu aby uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

  Opakowania są odpowiednich rozmiarów i twoje produkty są dobrze zabezpieczone.

   

  ZWROT:


  Zgodnie z Ustawą  Klient może w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru odstąpić od umowy, rezygnując z towaru zakupionego w sklepie internetowym www.ogrodexmilicz.pl

  Zwracany towar nie może być używany ani uszkodzony, a także musi posiadać oryginalne opakowanie.

  Klient dokonując zwrotu winien przysłać do nas w ciągu 14 dni towar oraz formularz odstąpienia od umowy na odległość (zakładka "dostawa i zwrot")

  Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem.

  Towar musi być zapakowany w sposób gwarantujący jego bezpieczny transport.

  Na przesyłce powinien być napis „ZWROT”    

  Zwroty należy kierować na adres:

  OGRODEX Rafał Iwanicki

  56-300 Wszewilki, ul. Sulmierzycka 21

  Do przesyłki należy dołączyć dowód zakupu(paragon, nr. faktury) dane i nr. konta bankowego w celu zwrotu kosztów za towar

  Po dotarciu przesyłki do magazynu sklepu Klient w terminie 7 dni roboczych otrzyma zwrotu za towar, w przypadku sprzedaży na fakturę Vat, zostanie też wysłana faktura korygująca.

  Konsument jest odpowiedzialny wobec sprzedawcy za zmniejszenie wartości rzeczy w związku z korzystaniem z niej w nieodpowiedni sposób. Ma prawo zbadać charakter, cechy i funkcjonowanie towaru w taki sposób, w jaki mógłby to uczynić w sklepie stacjonarnym. Nie może jednak używać rzeczy w sposób nieograniczony. Jeśli tak robi, przedsiębiorca ma prawo obciążyć go dodatkowymi kosztami w związku ze zmniejszeniem wartości towaru.

   

  Konsument ponosi bezpośrednie koszty dostarczenia zwracanego towaru do przedsiębiorcy.