Kategorie
  • Rabaty do zamówienia Ogrodex Milicz

Lista produktów producenta: Narzędzia STALCO Group

Producent narzędzi serwisowych, takich jak młotki Stalco, klucze i wkrętaki Stalco Perfect oraz narzędzi ogrodowych pod logiem Stalco Garden i tu znajdziemy siekiera Stalco, grabie, sekator Stalco Garden

Firma Stalco Group w swojej ofercie ma szeroką gamę produktów zarówno do domu jak i zastosowań profesjonalnych czy to w budownictwie czy narzędzia warsztatowe Stalco.

Narzędzia ręczne i warsztatowe Stalco

Każdy warsztat musi być wyposażony w odpowiednie narzędzia i urządzenia aby mógł prawidłowo funkcjonować. Z pewnością będziemy potrzebowali wkrętak Stalco Perfect lub cały zestaw wkrętaków Stalco. Majstrując przy przewodach będziemy potrzebowali obcinaczki do przewodów.

Stalco Garden narzędzia do domu i ogrodu

Pod logiem Stalco Garden znajdziemy wszelkie narzędzia potrzebne w każdym gospodarstwie domowym. W swojej ofercie mają armaturę do nawadniania ogrodu, w tym wąż ogrodowy Stalco, reparatory (szybkozłączki), zraszacz pistoletowy Stalco czy zraszacz wahadłowy. Większość posiadających w domu kominek potrzebuje drewno aby je zasilić, więc potrzebna nam będzie dobra siekiera rozłupująca Stalco do roztrzaskania pniaków drewna. Każdemu szanującemu się ogrodnikowi na pewno przyda się sekator i nożyce Stalco Garden do przycinania krzewów i drzewek. Jesienią mogą nam być potrzebne grabie Stalco do zbierania liści.

Stalco elektronarzędzia

W swoim asortymencie posiada różnego rodzaju elektronarzędzia Stalco Power Tools. Głównie są to akumulatorowy klucz udarowy Stalco. Jeśli wiercimy dużo dziur w ścianach to przyda nam się wiertarka udarowa Stalco lub wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 12V z udarem. Jeśli trzeba czasem coś przyciąć, uciąć element metalowy, to warto się zaopatrzyć w tania szlifierka kątowa 230mm Stalco

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 86 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 86 elementów