Narzędzia serwisowe do warsztatu, domu. Klucze, wkrętaki, młotki Stalco...

Jest 124 produktów.

Podkategorie

 • Klucze, wkrętaki
 • Młotki


  Młotek to urządzenie służące do wbijania, przybijania, obijania różnych rzeczy. Głównie możemy wyróżnić takie typy młotków:

  Młotek gumowy

  Młotki gumowe stosowane są przy pracach związanych z wbijaniem, obijaniem materiałów lub powłok (np. lakierniczych), którą młotki tradycyjne mogą uszkodzić. Młotek gumowy najczęściej wykorzystywany jest przy układaniu płytek podłogowych czy glazury, a także może być używany przy blacharce samochodowej i niektórych pracach stolarskich.

  Młotek ślusarski

  Młotek ślusarski potocznie nazywany młotek warsztatowy, posiada głowę (tj obuch) wykonany ze stali węglowej. Charakteryzuje się tym że, z jednej strony jest spłaszczony, ta strona służy do wbijania gwoździ, pobijania itp. Druga strona obucha jest szersza i kwadratowa, pozwala ona na punktowe mocne uderzenie. Młotki ślusarskie występują głównie w wagach od 100g do nawet 10 kg.

 • Pasy transportowe
 • Środki czystości

  jak zrobić płyn do myjki ultradźwiękowej

  Aby zrobić płyn do myjki ultradźwiękowej, możesz wymieszać następujące składniki:

  1. Woda destylowana lub przegotowana
  2. Detergent (np. mydło w płynie lub proszek)
  3. Kwas (np. kwas octowy lub cytrynowy)
  4. Środek czyszczący (np. amoniak lub soda oczyszczona)

  Sposób przygotowania:

  1. Do wody destylowanej lub przegotowanej dodaj odpowiednią ilość detergentu, kwasu i środka czyszczącego, w zależności od tego, co masz pod ręką i jak silne czyszczenie chcesz uzyskać.
  2. Wymieszaj składniki dokładnie, aż detergent się rozpuści.
  3. Przelej płyn do butelki z atomizerem i gotowe!

  Uwaga: Przed użyciem sprawdź, czy płyn nie uszkodzi powierzchni, którą chcesz wyczyścić.

  Pasta do mycia rąk

  zazwyczaj zawiera mieszankę składników, takich jak:

  1. Detergent: Właściwości myjące, które pomagają usunąć brud i bakterie.
  2. Środki nawilżające: Zmiękczają i nawilżają skórę.
  3. Składniki zapachowe: Nadają pasty przyjemny zapach.
  4. Konserwanty: Zapobiegają rozwojowi bakterii w produkcie.
  5. Barwniki: Nadają pastom kolor.

  Niektóre pasty do mycia rąk zawierają także składniki o działaniu antybakteryjnym, takie jak triclosan, który jest często używany w produktach do higieny osobistej. Należy jednak pamiętać, że skuteczność tego typu składników jest kontrowersyjna i że niektóre badania sugerują, że ich długotrwałe stosowanie może prowadzić do powstawania bakterii opornych na antybiotyki.

  Żel do mycia rąk

  Żel do mycia rąk zazwyczaj zawiera następujące składniki:

  1. Detergent: Właściwości myjące, które pomagają usunąć brud i bakterie.
  2. Środki nawilżające: Zmiękczają i nawilżają skórę.
  3. Składniki zapachowe: Nadają żelowi przyjemny zapach.
  4. Konserwanty: Zapobiegają rozwojowi bakterii w produkcie.
  5. Barwniki: Nadają żelowi kolor.

  Niektóre żele do mycia rąk zawierają także składniki o działaniu antybakteryjnym, takie jak triclosan, który jest często używany w produktach do higieny osobistej. Należy jednak pamiętać, że skuteczność tego typu składników jest kontrowersyjna i że niektóre badania sugerują, że ich długotrwałe stosowanie może prowadzić do powstawania bakterii opornych na antybiotyki.

 • Tarcze do cięcia i szlifowania
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 124 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 124 elementów
Narzędzia serwisowe


Podczas naprawy kosiarki traktorka ogrodowego warto posiadać narzędzia, które skrócą poszczególne czynności. Korzystanie z innych narzędzi niż dedykowane do danej czynności może prowadzić do uszkodzenia sprzętu. W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki zakres produktów przydatnych do serwisowania maszyn i innych urządzeń. Na stronie ogrodexmilicz.pl można zakupić zestaw narzędzi serwisowych, łożyskowane koło stalowe z gumową oponą oraz tulejką w zestawie, buty robocze Basic GoPart oraz rękawice robocze wampirki. Produkty takie jak trz...


Podczas naprawy kosiarki traktorka ogrodowego warto posiadać narzędzia, które skrócą poszczególne czynności. Korzystanie z innych narzędzi niż dedykowane do danej czynności może prowadzić do uszkodzenia sprzętu. W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki zakres produktów przydatnych do serwisowania maszyn i innych urządzeń. Na stronie ogrodexmilicz.pl można zakupić zestaw narzędzi serwisowych, łożyskowane koło stalowe z gumową oponą oraz tulejką w zestawie, buty robocze Basic GoPart oraz rękawice robocze wampirki. Produkty takie jak trzewiki ochronne wyposażone w metalowy nosek, ale również rękawice ochronne będą chroniły nas przed olejem oraz świetnie sprawdzą się w pracach wymagających precyzji. Można korzystać z nich zarówno w ogrodzie, jak i w lesie. Oferta produktowa jest bardzo rozbudowana, dzięki czemu każdy najdzie produkt, który będzie przydatny w jego warsztacie.

Klucze, wkrętaki serwisowe

Klucze oraz wkrętaki to urządzenia, które nie tylko znajdą zastosowanie w gospodarstwie domowym, domowej pracowni, ale również w profesjonalnym warsztacie. Przyrządy oprócz różnorodnej ilości i wielkości końcówek, posiadają wygodną rączkę, która umożliwi łatwiejszą pracę. Bardzo przydatne przy naprawie i serwisowaniu kosiarki ogrodowej może okazać się zestaw śrubokrętów lub zestaw wkrętaków Torx. W sprzedaży oferujemy również pojedyncze wkrętaki takie jak klucz do regulacji gaźników Walbro i Zama oraz klucz imbusowy. Oprócz kluczy serwisowych potrzebny może okazać się zestaw do montażu tłoków i pierścieni tłokowych. Klucz uniwersalny umożliwia odkręcenie świecy zapłonowej, regulację naciągu łańcucha pilarek oraz demontaż klipsów i pokrywy filtra powietrza. Szczypce do montażu zaworów Briggs&Stratton przydadzą się w każdym serwisie kosiarek ogrodowych. Końcówka do praski kaletniczej świetnie sprawdzi się do zagniatania oraz montażu nitów, nap i oczek. Ułatwi również pracę przy skuwaniu łańcucha tnącego do pilarek łańcuchowych.

Środki czystości

Ze względu na specyficzne warunki pracy przy kosiarkach traktorkach ogrodowych, warsztat, garaż czy też ogród może zostać zatłuszczone. Właściciele tego typu obiektów powinni zaopatrzyć się w Ultramyt Truch, Ultramyt Błysk oraz Ultramyt Fos. Pozwolą one na oczyszczenie powierzchni i rąk ze smarów, olei oraz innych tłustych substancji. Na naszej stronie internetowej posiadamy pianę aktywną o szerokim zastosowaniu. Posiadamy pasty BHP do mycia rąk. Oferowana przez nas chemia to również preparat do czyszczenia i konserwacji gaźników. Komplet stanowi środek do czyszczenia gaźników B&S UltraCare oraz przyrząd do czyszczenia gaźników. Pozwoli on na utrzymanie gaźników w czystości. Czyszczenie gaźnika gwarantuje sprawną pracę silnika oraz lekkość i wydajność pracy. Często przy naprawie kosiarek ogrodniczych musimy spuścić olej. W takiej sytuacji przyda nam się, zestaw do wymiany oleju. Zestaw do odsysania oleju i paliwa Nevada pozwoli nam na naprawę kosiarki bez zbędnego ubrudzenia posadzki warsztatu. Aby ułatwić sobie pracę, potrzebujemy również urządzenia, które będzie ciecz rozpylana pod ciśnieniem. Dostępny na naszej stronie opryskiwacz Marolex Master Ergo posiada szerokie zastosowanie w ogrodzie, szklarni oraz sadzie. Opryskiwacz ciśnieniowy ręczny przeznaczony jest do oprysków środkami ochrony roślin i płynnymi nawozami, a jego odporność na chemię gwarantuje wysoką żywotność.

Akcesoria serwisowe do kosiarek

Przy naprawie kosiarek ogrodowych potrzebny jest kanister na paliwo z atestem. Po naprawie musimy napełnić maszynę olejem bądź paliwem. Kanister na benzynę z atestem posiada wykorzystanie nie tylko przy zasilaniu aut. Korzystają z nich właściciele łodzi motorowych, kosiarek ogrodniczych, kos spalinowych i pił spalinowych. Dzięki gromadzeniu zapasu paliwa unikniemy przerwania pracy przez brak paliwa. Przy prowadzeniu serwisu należy, by była gotowa karta napraw serwisowych Oregon. Karta naprawy pojazdu zawiera podstawowe dane maszyny oraz ułatwi sprzedaż pojazdu i uwzględnienie reklamacji przy serwisowaniu urządzenia. Przy pracach serwisowych może być niezbędna latarka warsztatowa Riff Led, siatkowa osłona twarzy oraz okulary ochronne. Lampka warsztatowa LED z magnesem świetnie sprawdzi się przy naprawie różnych maszyn i urządzeń ogrodowych, podczas gdy pomieszczenie nie jest zbyt dobrze oświetlone. Siatkowa osłona chroni twarz i oczy zwiększając komfort i bezpieczeństwo wykonywanych prac takich jak koszenie ogrodu. Również okulary ochronne BHP przeciwpyłowe przeznaczone są do prac w ogrodzie i lesie. Zabezpieczają one oczy przed szkodliwym wpadaniem kawałków trawy i drewna. Nawet przy pracy w lesie zawsze warto je mieć przy sobie, jak również klin aluminiowy do rozłupywania i obalania drzewa. Klin drwalski jest nieodłącznym elementem pracy drwala. Akcesoria ochronne są niezbędnym wyposażeniem przy pracach ogrodowych. Bez znaczenia czy wykonujemy prace amatorskie, czy profesjonalne, zawsze starajmy się uniknąć uszkodzeń ciała i kontuzji.

Więcej