Narzędzia i akcesoria ogrodnicze Fiskars, Cellfast, Stalco

Jest 46 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 46 elementów
Narzędzia ogrodnicze


Do pielęgnacji roślin ogrodowych i balkonowych należy poświęcić dużo pracy. Ułatwią nam to różnego rodzaju specjalistyczne narzędzia ogrodnicze, które również przyspieszą prace porządkowe i upiększające wokół domu. Oferta naszego sklepu internetowego narzędzi ogrodniczych mieści w sobie wysokiej jakości produkty przydatne do różnorodnych prac w ogrodzie i na balkonie. Do sezonowego przycinania gałęzi drzew polecamy dostępne u nas siekiery oraz nożyce. Opryskiwanie roślin warto wykonywać przy użyciu opryskiwaczy, których bogaty wybór oraz dod...


Do pielęgnacji roślin ogrodowych i balkonowych należy poświęcić dużo pracy. Ułatwią nam to różnego rodzaju specjalistyczne narzędzia ogrodnicze, które również przyspieszą prace porządkowe i upiększające wokół domu. Oferta naszego sklepu internetowego narzędzi ogrodniczych mieści w sobie wysokiej jakości produkty przydatne do różnorodnych prac w ogrodzie i na balkonie. Do sezonowego przycinania gałęzi drzew polecamy dostępne u nas siekiery oraz nożyce. Opryskiwanie roślin warto wykonywać przy użyciu opryskiwaczy, których bogaty wybór oraz dodatki są dostępne w naszej ofercie.

Narzędzia Fiskars do ogrodów:

Narzędzia firmy Fiskars, ułatwią każdą wykonywaną czynność w ogrodzie. Są wyspecjalizowane w pieleniu trawnika, rąbaniu drewna czy cięciu gałęzi. Urządzenia sprawią, że praca stanie się łatwiejsza i wydajniejsza. Siekiery i sekatory Fiskars są bardzo lekkie i wytrzymałe. Ich jakość zapewnia każdemu ogrodnikowi bezpieczną pracę przy upiększaniu ogrodu. Sekatory z obrotową rączką, kowadełkowe oraz nożyce do żywopłotu świetnie sprawdzą się nawet przy ciężkiej pracy w ogrodzie wymagającej cięcia. Ostrza są wykonane z wysokiej jakości stali, odporne na korozję. Narzędzia ogrodowe posiadają również bardzo wytrzymałe uchwyty. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się również inne narzędzia firmy Fiskars takie jak: nóż, ostrzałka do nożyczek, ostrzałka do siekier i noży oraz szpadle. Każdy zawodowy bądź amatorski ogrodnik będzie zadowolony z narzędzi ogrodniczych o wysokiej jakości, które umilą i ułatwią pracę w ogrodzie.

Akcesoria i węże do nawadniania ogrodu:

Narzędzia do nawadniania przydadzą się każdemu ogrodnikowi, który pragnie mieć piękny i bujny ogród wokół domu. W naszym szerokim asortymencie można znaleźć wiele produktów. Można wybrać różnego rodzaju węże ogrodowe, dobrać do nich w zestawie zestaw złączek. Oprócz zestawu do nawadniania przydatne mogą być również złączki skręcane. Elementem dzięki któremu nie tylko można nawodnić ogród ale i dostarczyć dzieciom zabawę są zraszacze oscylacyjne i pulsacyjne. Posiadają różnego rodzaju strumienie do nawadniania trawników i ogrodów. Pistolety do spryskiwania ogrodu również posiadają szeroki wachlarz zastosowania: od podlewania trawnika i kwiatów w ogrodzie do sprzątania kostki na podjeździe. Każdy pasjonat bujnej zieleni i zadbanego ogrodu powinien posiadać różnorodne akcesoria do nawadniania by dostarczyć sobie i swojej rodzinie radość posiadania pięknego ogrodu.

Więcej