Kategorie
  • Rabaty do zamówienia Ogrodex Milicz

Lista produktów producenta: Tecomec

Głowice tnące i żyłki do kos spalinowych Husqvarna, Stihl i innych marek włoskiego producenta Tecomec

Głowica żyłkowa Tecomec

Jednym z najlepszych i największych producentów głowic z żyłką Tecomec jest Włoski producent Tecomec Italy 42124 Reggio Emilia. Str. della Mirandola, 11. Polskim głównym dystrybutorem hurtowym głowić Tecomec Polska i żyłek do kos spalinowych jest firma Partner Sp. z o.o. z Wrocławia. W naszej ofercie jako dystrybutor detaliczny oferujemy głowice tnące Tecomec do profesjonalnych kos spalinowych Husqvarna, a także głowice z żyłką Tecomec do podkaszarki NAC zakupionych np. w Castoramie lub Obi.

Głowica tnąca do kosy spalinowej marki Tecomec

Cechuje się przede wszystkim łatwością w obsłudze, a wymiana głowicy w kosie spalinowej jest bardzo prosta, wystarczy odkręcić głowicę podkaszarki, pamiętając, że większość głowic tnących jest odkręcana w lewą stronę. Kolejną zaletą jest półautomatyczne rozwijaniem żyłki tnącej tj. podczas pracy kosą spalinową wystarczy uderzyć głowicą Tecomec o trawę, a żyłka tnąca automatycznie się wysunie, przez co nie trzeba przerywać pracy. 

Tecomec żyłka tnąca do głowicy kosy spalinowej

Żyłki do kos spalinowych to kolejny z asortymentu produkowanego przez włoską firmę. Żyłka tnąca Tecomec okrągła czy też żyłka kwadratowa powinna być dobrze dobrana do mocy wykaszarki. Żyłka do kosy spalinowej 2,4mm jest najbardziej optymalna, żyłka 4mm na pewno nie będzie się nadawała do podkaszarki elektrycznej Stihl, zasada ta działa też w drugą stronę i żyłka do podkaszarki 2mm nie sprawdzi się w profesjonalnych kosach spalinowych Husqvarna czy Stihl. Występują też różnego rodzaju żyłki tnące takie jak np. żyłka do kosy z drutem lub popularna Oregon Flexiblade.

W ofercie można znaleźć również Tecomec tłok do piły Stihl, Tecomec ostrzałkę elektryczną do łańcuchów oraz inne akcesoria do kos spalinowych jak np. szelki (pas nośny) do kosy

Więcej
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów