Noże do kosiarki traktorka MTD, Stiga, Honda, Husqvarna, Craftsman

Jest 369 produktów.

Podkategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 369 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 369 elementów
Noże do kosiarek i traktorków


Noże do kosiarek
to zdecydowanie jeden z najważniejszych elementów naszego sprzętu. To on tak naprawdę odpowiada za wydajność i skuteczność traktorka ogrodowego. Nóż musi być wystarczająco ostry, by doskonale radził sobie nawet z gęsto rosnącą, twardą trawą. Niestety trzeba pamiętać, że noże do kosiarki podlegają naturalnej eksploatacji, więc z czasem po prostu się zużywają. Oczywiście podstawą jest dbanie o nie, żeby mogły posłużyć jak najdłużej. Zaleca się zatem, by przynajmniej raz w roku ostrzyć nóż. Może się oczywiście okazać, że należy...


Noże do kosiarek
to zdecydowanie jeden z najważniejszych elementów naszego sprzętu. To on tak naprawdę odpowiada za wydajność i skuteczność traktorka ogrodowego. Nóż musi być wystarczająco ostry, by doskonale radził sobie nawet z gęsto rosnącą, twardą trawą. Niestety trzeba pamiętać, że noże do kosiarki podlegają naturalnej eksploatacji, więc z czasem po prostu się zużywają. Oczywiście podstawą jest dbanie o nie, żeby mogły posłużyć jak najdłużej. Zaleca się zatem, by przynajmniej raz w roku ostrzyć nóż. Może się oczywiście okazać, że należy robić to częściej lub rzadziej, wszystko zależy od rozmiarów oraz częstotliwości koszenia trawnika. W chwili, gdy źdźbła są bardziej poszarpane niż ucięte, to znak, że nóż do kosiarki należy zaostrzyć.

Po pewnym czasie samo ostrzenie nie wystarczy. Konieczna okaże się wymiana noży do kosiarki. W naszym sklepie z łatwością znajdziesz odpowiedni model, który w szybkim tempie możemy do Ciebie wysłać – tak byś nie musiał długo czekać na naprawę.

Noże do kosiarki elektrycznej i nie tylko

W naszej ofercie znajdziesz zarówno noże do kosiarki bijakowej, jak i noże do kosiarki rotacyjnej. To oczywiście nie koniec. W asortymencie posiadamy wiele uniwersalnych noży, które można dopasować bez względu na to, z jakiego traktorka korzystasz. Jeśli jednak interesują Cię markowe produkty, to możesz się rozejrzeć wśród propozycji takich marek jak Husqvarna, Stiga, Honda czy Viking.

Jak dopasować nóż do kosiarki? Pod uwagę musisz wziąć kilka parametrów, m.in. grubość, długość, szerokość oraz średnice poszczególnych otworów. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz różne modele, dlatego kupno właściwego nie sprawi większego problemu.

Noże do kosiarki – najlepsze

Noże do kosiarki w najwyższej jakości to nie tylko gwarancja szybkiego, skutecznego koszenia, ale także przedłużenia żywotności Twojego sprzętu ogrodowego. Zainwestuj zatem w sprawdzone produkty, które pozwolą na cieszenie się dobrze przystrzyżonym, zadbanym trawnikiem. Nieważne, czy potrzebne Ci noże do kosiarki NAC, czy noże do kosiarki MTD – w naszej ofercie nie brakuje tego, co najlepsze.

Szukanie noży do kosiarek, traktorków w ogrodexmilicz.pl

Noży można szukać po modelu (np. Honda HRB535 nóż) lub po numerze oryginalnym noża z (np 72511-VE1-650) znalezionego w rozpisce części kosiarki.

Jeśli nie znalazłeś noża po modelu, ani numerze oryginalnym, możesz spróbować poszukać go po jego wymiarze.

  • Po długości: Wpisz w wyszukiwarkę sklepu "listwa* L51", a wyszukasz noże, które mają długość od 510mm do 519mm.
  • Po średnicy otworu centralnego: Wpisz np. "listwa ZB10", a wyszukasz noże, które mają średnice otworu pomiędzy 10mm a 10,9mm.
  • Po rozstawie otworów bocznych np. "listwa AB40", a znajdziesz noże, które mają rozstaw między 40mm a 40,9mm.
  • Po średnicy otworu bocznego np. "listwa AL8",  a wyskoczą noże, których średnica bocznych otworów jest pomiędzy 8mm a 8,9mm.

Więcej