Części do kosiarek i traktorków

Producenci

  • Rabaty do zamówienia Ogrodex Milicz
  Części do kosiarek i traktorków


  Kosiarki to niezbędne wyposażenie w każdym domu jednorodzinnym, posiadającym choć niewielki ogród. Jeśli chcemy, by trawnik był w pełni zadbany i cieszył oko, musimy zainwestować w dobry sprzęt, który umożliwi nam pielęgnację podwórka. Trzeba przy tym pamiętać, że nawet najbardziej markowe produkty mogą ulec uszkodzeniu – czasem są to skutki nie...


  Kosiarki to niezbędne wyposażenie w każdym domu jednorodzinnym, posiadającym choć niewielki ogród. Jeśli chcemy, by trawnik był w pełni zadbany i cieszył oko, musimy zainwestować w dobry sprzęt, który umożliwi nam pielęgnację podwórka. Trzeba przy tym pamiętać, że nawet najbardziej markowe produkty mogą ulec uszkodzeniu – czasem są to skutki niewłaściwego użytkowania, a czasem fabrycznej wady maszyny. Nowy
  silnik do kosiarki spalinowej lub silnik do kosiarki elektrycznej może okazać się niezbędny. W większości przypadków jednak wystarczą zamienne części do kosiarki, dzięki którym nawet na własną rękę możemy dokonać naprawy.

  Oferujemy najlepszej jakości części do kosiarek, tylko od uznanych producentów, którzy zdobywają same dobre opinie na rynku. Znajdziesz tu m.in. części do kosiarek NAC, części do kosiarek Honda i wiele innych. Każdy element jest przechowywany przez nas w jak najlepszych warunkach, niezależnie, czy jest to akumulator do traktorka, czy silnik do kosiarki. Masz zatem gwarancję, że wszystkie produkty są w pełni oryginalne i trafią do Ciebie przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.

  Części do kosiarek spalinowych i nie tylko

  Zepsuta kosiarka czy też traktorek ogrodowy wcale nie oznacza, że musisz inwestować w nową. W większości przypadków możliwa jest naprawa, na dodatek istnieje duża szansa, że możesz ją wykonać na własną rękę, co znacząco obniży koszty. Może potrzebny jest akumulator do kosiarki? Albo kosisko do traktorka

  Proponowane przez nas części do traktorków czy też części do kosiarek elektrycznych doskonale rozwiążą wszelkie usterki, nie narażając przy tym na dodatkowe, zbędne koszty.

  Części do traktorków, kosiarek ogrodowych

  W asortymencie naszej firmy znajdują się m.in. akumulatory, sprzęgła, układy elektryczne i kierownicze, łożyska, śruby czy filtry oleju. Jeśli potrzebne Ci opony do traktorka kosiarki, to również mamy do zaproponowania wiele modeli. 

  Części wymienne to nie wszystko, co znajdziesz na naszej stronie. Możesz też kupić kompletny silnik do traktorka kosiarki, jeśli tego wymaga naprawa.

  Więcej

  Części do kosiarek i traktorków Jest 510 produktów.

  Podkategorie

  • Akumulator do kosiarki, traktorka

   Jeśli chcemy cieszyć się bezproblemowym użytkowaniem akumulatora w traktorku ogrodowym przez kilka lat, to o długiej żywotności nie zawsze ma znaczenie marka, a właściwy jego dobór mocy i pojemności ładowania powinien on być w pełni doładowany, aby akumulator działał bez problemów. Akumulatory rozruchowe silników spalinowych kosiarek kwasowo-ołowiowych i żelowych. Obecnym standardem są baterie akumulatorów o napięciu nominalnym 12 V<s/span>, zbudowane z sześciu ogniw połączonych szeregowo. Pojemność akumulatorów ołowiowych podaje się w amperogodzinach (Ah), a prąd ładowania w amperach (A). Kolejną istotną sprawą jest biegunowość akumulatora (prawy + lub lewy +), na którą też trzeba zwrócić przed zakupem akumulatora do mini traktorka.

   Jaki akumulator do traktorka kosiarki: żelowy czy zwykły

   Akumulator Kwasowy (kwasowo-ołowiowy) to rodzaj akumulatora elektrycznego, opartego na ogniwach galwanicznych zbudowanych z elektrody ołowiowej, elektrody z ditlenku ołowiu (PbO 2) oraz ok. 37% roztworu wodnego kwasu siarkowego, spełniającego funkcję elektrolitu.

   Początkowy prąd ładowania w przypadku tych akumulatorów nie powinien być nie większy większy niż 10% pojemności akumulatora (przykładowo dla akumulatora 24Ah prąd ładowania wynosi 2,4A)

   Akumulator żelowy (układ zamknięty) 12V

   Jest to rodzaj akumulatora kwasowo-ołowiowego z żelowym elektrolitem, powstałym w wyniku zmieszania kwasu siarkowego z krzemionką.

   Podstawowe zalety:

   • Nie wymagają stawiania w pozycji poziomej (w przeciwieństwie do tradycyjnych akumulatorów)
   • Nie trzeba uzupełniać elektrolitu (żel nie paruje, dlatego często nazywa się je bezobsługowymi)
   • Nie ma wycieków elektrolitu
   • Większa odporność na temperatury, uderzenia i wibracje.

   Do ładowania takiego akumulatora zaleca się prąd ładowania nie większy niż 30% pojemności akumulatora (przykładowo dla akumulatora 20Ah prąd ładowania wynosi 6A), ale zaleca się jak w przypadku akumulatora kwasowego 10% pojemności roboczej

   Pojęcia bateria nie można mylić z akumulatorem, te pierwsze po zużyciu nie nadają się już do użytku (ponownego naładowania).

  • Sprzęgła do kosiarek i traktorków


   W Twoim traktorku jest problem ze sprzęgłem , ślizga się?, nie funkcjonuje prawidłowo? Jak działa sprzęgło w kosiarce? - Sprzęgło to mechanizm stosowany w pojazdach do łączenia i rozłączania konkretnych wałów w celu przekazania momentu obrotowego. Czyli służy do połączenia dwóch niezależnie obrotowo osadzonych wałów, czynnego - napędowego i biernego - napędzanego, w celu przeniesienia napędu obrotowego. To naukowa definicja sprzęgła, a teraz pytanie jakie sprzęgło stosowane jest w traktorku, kosiarce spalinowej takich marek jak AL-KO, Castel Garden, Etesia, Honda, Husqvarna, MTD, Stiga, Viking

   Sprzęgło mechaniczne traktorka

   Sprzęgło mechaniczne zwane również manualnym, stosowane w modelach traktorków ogrodowych gdzie załączanie kosiska odbywało się przy pomocy linki i ręcznej dźwigni. Sprzęgło mechaniczne jest sprzedawane w całości, czyli nie kupimy np. samej tarczy, która się zużyła. W przypadku usterki, proponowane przez nas nowe sprzęgła mechaniczne do kosiarki Husqvarna, MTD sprawdzą się idealnie jako zamiennik uszkodzonego sprzęgła.

   Sprzęgło elektromagnetyczne do kosiarki

   Takie sprzęgło przenosi napęd dzięki oddziaływaniu pola magnetycznego, powodującego zaciśnięcie tarczy ciernej lub stężenie proszku lub pasty ferromagnetycznej, znajdujących się pomiędzy elementami napędzającymi i napędzanymi. Sprzęgło elektromagnetyczne stosowane jest w traktorkach od dawna, bardzo często jest zestawiane z napędami hydrostatycznymi oraz w przypadku gdzie uruchamianie kosiska odbywa się elektrycznie poprzez przycisk. Oryginalne elektromagnetyczne sprzęgła są przeważnie bardzo drogie, ale do wielu modeli mamy bardzo dobrej jakości zamienniki za dużo niższą cenę, które polecamy.

   Sprzęgło mechaniczne i elektromagnetyczne nie są sprzedawane na części, więc ciężko jest z regeneracją takiego sprzęgła. Przy jakiejkolwiek usterce sprzęgła, nie trzeba znać budowy sprzęgła kosiarki i narażać się na samodzielną naprawę sprzęgła, wystarczy zakupić w naszym sklepie nowe kompletne sprzęgło do traktorka i wymienić je na nowe

  • Dętki, opony do kosiarki i traktorka


   Opona to zewnętrzna część koła o przekroju otwartym, wykonana z gumy, nakładana na felgę lub obręcz i wypełniana powietrzem pod ciśnieniem.

   Koło kosiarki spalinowej

   Ten element kosiarki jest przeważnie wykonany z tworzywa sztucznego i jest pokryty gumą na wierzchu (jak koło z oponą). Takie są koła i opony do kosiarek Honda, Husqvarna, McCulloch a nawet Toro. Koła mają różną średnicę i szerokość, jedne są łożyskowane drugie nie. Posiadamy opony do popularnych kosiarek Honda HR, koła napędowe do kosiarek Castel Garden, Stiga, Husvarna, McCulloch, Murray, Toro

   Opony i dętki do traktorka, odśnieżarki

   Zróżnicowane wymiarem opony o różnym bieżniku (kostka, strzałki) do takich maszyn jak traktorki ogrodowe czy odśnieżarki. Posiadamy opony o rozmiarach 13x5-6, 15x6-6, 18x8,5-8 i wiele innych. W przypadku opon dętkowych (do napompowania koła jest potrzebna dętka z zaworem prostym lub łamanym) posiadamy także dętki dedykowane do każdego koła. Dlatego jeśli masz sparciałą, przebitą lub nietrzymającą powietrza oponę, to zapraszamy na zakupy do nas, w naszym sklepie internetowym. 

  • Kółka kosiska


   Koło podporowe agregatu tnącego i sworzeń zabezpieczający koła to zestaw transportowy do agregatu, zapewniają nieniszczenie murawy i jest niezbędne w celu ustawienia wysokości koszenia agregatu tnącego do kosiarki, traktorka. Jest ono montowane do obudowy noży kosiarki i zazwyczaj jest możliwość regulacji.

   Koło podporowe kosiska, krążek kierowniczy agregatu:

   Najczęściej plastikowa rolka do prowadzenia kosiska po murawie, mocowana do agregatów tnących traktorków i kosiarek marki Castel Garden, Honda, Husqvarna, Craftsman, MTD Partner i innych. Koła podporowe i wraz z innymi częściami, jak np. zabezpieczenia i sworznie kół, zakupisz w naszym sklepie internetowym.

  • Układ elektryczny kosiarki


   Każda kosiarka spalinowa, elektryczna czy traktorek ogrodowy ma w mniejszym lub większym stopniu rozbudowany system elektryczny, który odpowiada za określone funkcje w urządzeniu. I tak w kosiarkach, traktorkach możemy spotkać elektryczne rozruszniki silnika, solenoid (elektromagnes), stacyjki, światła, różnego rodzaju czujniki, regulatory napięcia itp. i to wszystko połączone ze sobą pośrednio lub bezpośrednio za pomocą wiązki kabli, które przysyłają sygnały elektryczne np. z jednego czujnika siedzenia do panelu sterowania, który wyświetla odpowiedni komunikat.
   Do podstawowych elementów układu elektrycznego w traktorku, który często ulega uszkodzeniu:

   Solenoid inaczej elektromagnes, przekaźnik, stycznik

   Z naukowego punktu widzenia przekaźniki elektromagnetyczne działają na zasadzie elektromagnesu, to urządzenie wytwarzające pole magnetyczne, w wyniku przepływu przez nie prądu elektrycznego, które przyciąga stalową zworę (zwaną też kotwicą) zamykającą lub otwierającą odpowiedni styk (poprzez załączenie przekazują dalej sygnał, zależnie od konstrukcji może to być na przykład sygnał prądowy albo napięciowy).
   W technice traktorków ogrodowych są stosowane przekaźniki elektromagnetyczne o napięciu 12V, najczęściej są to 4 stykowe (dwa prądowe, dwa sterujące) układy.

   Stacyjka, włącznik zapłony kosiarki, traktorka ogrodowego

   Jest to kolejny podstawowy element traktorka, który jest wyposażony w rozrusznik elektryczny. Ich zadaniem jest uruchomienie, inicjowanie lub też kończenie danego procesu. Działają w różnych konfiguracjach oraz różnych ustawieniach, zawsze jednak działają w systemie zero-jedynkowym. W traktorkach Castel Garden, Honda, Viking znajdziemy takie same włączniki, natomiast w traktorkach Husqvarna, MTD są stosowane inne

  • Układ kierowniczy traktorka


   Sprawny i precyzyjny kierowniczy układ traktorka jest istotnym elementem każdego samojezdnego traktorka ogrodowego, bez niego nie było by możliwe prowadzenie takiej kosiarki. Układ kierowniczy traktorka MTD, układ kierowniczy traktorka Husqvarna czy każdego innego traktorka składa się z kilku części. Stosowane są różne rodzaje układów kierowniczych w traktorach ogrodowych, ale większość ma podobną do siebie budowę.

   Budowa układu kierowniczego traktorka kosiarki


   Każdy układ kierowniczy zaczyna się od kierownicy [1], następnie jest wałek kierowniczy MTD [2] zwany inaczej kolumna kierownicza traktorka, kolejnym elementem jest maglownica (przekładnia kierownicy) [3], zębatka układu kierowniczego MTD [4], następnie mamy drążek kierowniczy [5] do kosiarki, który jest prętem mocowanym do belki przedniej [6] traktorka . Do przedniej belki traktorka są po bokach przymocowane zwrotnice [7] do traktorka, które połączone są między sobą drążkiem kierowniczym. Niektóre modele traktorków Husqvarna posiadają jeszcze wspornik układu kierowniczego, który trzyma wałek i jest elementem maglownicy. Poza tym wszelkiego rodzaju tulejki kolumny kierowniczej [8], tulejki belki przedniej [9], przeguby układu kierowniczego [10] i  końcówki drążków kierowniczych [11].

   Występują modele kosiarek, w szczególności traktorki Stiga Park nie mają skrętnej osi przedniej, ich sterowanie, a w zasadzie skręcanie polega na "łamaniu traktorka w pół" i poza wymienionymi wyżej elementami układu kierowniczego posiadają jeszcze linkę układu kierowniczego [12], która od kolumny kierowniczej traktorka biegnie aż do koła skrętnego w połowie kosiarki samojezdnej i końcówkami przymocowana z prawej i lewej strony tego koła. Linka układu kierowniczego jest połączona z łańcuchem, który po rolkach zębatych przeciąga linkę w prawo lub w lewo w zależności w którym kierunku chcemy jechać.

   Naprawa i zakup części układu kierowniczego kosiarki traktorka

   Mocno zużyte elementy układu kierowniczego kosiarki traktorka uniemożliwiają sterowanie maszyną. Może występować luz na kolumnie kierowniczej. W takim wypadku, należy naprawić układ kierowniczy w kosiarce MTD, a w tym celu trzeba wymienić zużyte części na nowe. W naszym sklepie internetowych ogrodexmilicz.pl posiadamy części układu kierowniczego do najpopularniejszych modeli traktorków Husqvarna, kosiarek MTD. W asortymencie mamy takie części jak tuleja układu kierowniczego, zębatka układu kierowniczego, kolumna kierownicza MTD, przeguby drążka kierowniczego, końcówki drążka kierowniczego i inne elementy sterowania traktorka kosiarki ogrodowe.

  • Łożyska ślizgowe

  • Piasty, śruby noża kosiarki


   Piasta noża, to podstawowy element agregatu tnącego traktorka czy kosiarki. Odpowiada za przeniesienie napędu z paska na noże. Głównie składa się z obudowy, wałka (ośki) oraz łożysk kulkowych. Kolejnym elementem piasty może być koło pasowe, na którym jest założony pasek napędu noży. Koła w zależności od marki, modelu kosiarki czy traktorka mogą się różnić średnicą, otworem centralnym. Wałki piast w przypadku traktorków z kosiskiem wielonożowym i wyrzutem do kosza występują z gwintem prawym i gwintem lewym (np. 2 nożowe kosisko, gdzie jeden nóż kręci się w prawo a drugi w lewo)

   Uchwyt do noża kosiarki

   Stopa noża, to inne określenie na uchwyt noża, jest to element, który bezpośrednio łączy się z nożem kosiarki i piastą. Uchwyt nakładany jest na wałek piasty i zabezpieczany przy użycia klinu, który blokuje i uniemożliwia samoczynne kręcenie się uchwytu na wałku piasty. Stopa zawsze dostosowana jest do oryginalnego noża danej kosiarki, traktorka. Przeważnie listwa tnąca poza otworem centralny ma także otwory boczne, wtedy taki uchwyt ma wbudowane dwa bolce, które dodatkowo poza podkładką i śrubą blokują możliwość odkręcenia się noża. W kosiarkach spalinowych spotkać możemy stopki bez koła klinowego i takie bez. Te pierwsze będą znajdowały się w kosiarkach spalinowych bez napędu a te z kołem natomiast w urządzeniach z napędem 

   Śruba noża kosiarki

   Podstawowymi i najważniejszymi parametrami śruby są średnica i skok gwintu, kolejnym ważnym aspektem jest jej odpowiednia długość do danej piasty czy też uchwytu noża. W większości kosiarek i traktorków ogrodowych występują śruby o calowej średnicy 3/8" i drobnym skoku gwintu (24 zwoje na cal) Takie śruby spotkamy w samojezdnych traktorkach ogrodowych Castel Garden, Husqvarna Honda, natomiast w kosiarkach pchanych Hondy raczej spotkamy metryczne śruby M10x1,25. Jeśli zerwał ci się łeb śruby lub najzwyczajniej Ci się zgubiła, to bez obaw u nas dostaniesz odpowiednią śrubę do swojej maszyny.

  • Linki

   P

  • Filtry oleju do kosiarki

   Filtr oleju jest po to, by zbierać zanieczyszczenia. Jeśli wleje się nowy olej, zanieczyszczenia ze starego filtra i tak zostaną rozprowadzone po silniku. Czyli wszystko na nic. Nie da się wymienić filtra oleju bez wymiany samego oleju. Teoretycznie można przepracowany olej wlać z powrotem, praktycznie lepiej popukać się w czoło. Da się za to wymienić olej bez wymiany filtra, ale nie ma to sensu. Jednak zdarza się to niedoświadczonym użytkownikom, którzy decydują się na samodzielną wymianę oleju bez odpowiedniego przygotowania teoretycznego i sprzętowego, a także leniwym mechanikom. Jeśli któryś zapyta cię: „Panie, a po co filtr wymieniać?”, uciekaj od niego i nigdy nie wracaj.

   Filtr oleju do kosiarki traktorka:

   Filtr oleju do kosiarki traktorka Stiga, MTD, Husqvarna, Viking i nie tylko z silnikiem Briggs & Stratton, John Deere, Kohler, Kawasaki, Tecumseh i inne dostępne w sklepie internetowym Ogrodex

  • Części do skrzyni kosiarki


   Skrzynia biegów, przekładnia, mechanizm różnicowy traktorka, kosiarki (potocznie dyfer traktorek kosiarka) to mechanizm umożliwiający zmianę biegu jazdy. Przekładnia traktorka kosiarki ma za zadanie przekazanie mocy z silnika do napędu pojazdu, kosiarki czy traktorka ogrodowego. Skrzynia połączona jest z silnikiem przy pomocy paska lub wału kardana.

   Rodzaje przekładni montowanych w kosiarkach i traktorkach ogrodowych:

   • Przekładnia manualna — zwana inaczej ręczną, mechaniczną, gdzie przełożenia wybiera się ręcznie przy pomocy odpowiedniej dźwigni, a zasada działania przenoszenia napędu jest poprzez tryby zębate skrzyni.

   • Skrzynia hydrostatyczna, automatyczna, gdzie przeważnie jest skrzynią bezstopniową, a prędkość jej pracy zależy od ciśnienia roboczego pomp oleju skrzyni hydrostatycznej

   Jak działa skrzynia hydrostatyczna w kosiarce traktorku ogrodowym.

   W skrzyni hydrostatycznej znajdują się dwie pompy oleju, które są głównym elementem całej skrzyni hydrostatycznej. Pompa oleju skrzyni hydrostatycznej traktorka tłoczy pod ciśnieniem olej do drugiej pompy tzw. motoru, który pod wpływem przepływu oleju porusza mechanizmem różnicowym przenoszącym napęd na koła kosiarki, traktorka. Zwiększając prędkość jazdy, sprawiamy, że tłoki pompy olejowej zaczynają pracować szybciej i pompują olej pod większym ciśnieniem, natomiast drugim kanałem pod niskim ciśnieniem zwracany jest z powrotem olej do głównej pompy oleju skrzyni hydrostatycznej. Obieg wysokiego i niskiego ciśnienia oleju w przekładni hydrostatycznej jest zawsze przeciwny do kierunku jazdy, na biegu neutralnym przepływ oleju jest zatrzymany.


   Producentem napędów hydrostatycznych do kosiarek jest skrzynia Hydro-Gear
   . Niestety skrzynie te też ulegają uszkodzeniom, wiec dostępność części do skrzyni hydrostatycznej są tu wielkim atutem, ponieważ kompletny napęd hydrostatyczny kosiarki może kosztować krocie i wtedy regeneracja i naprawa skrzyni hydrostatycznej czy też naprawa skrzyni MTD staje się bardziej opłacalna.


   Jeśli skrzynia hydrostatyczna wyje i zaczyna głośno pracować lub po krótkim czasie pracy skrzynia hydrostatyczna nie jedzie, to należy w pierwszej kolejności sprawdzić stan poziomu oleju w przekładni. Może się też zdarzyć, że skrzynia hydrostatyczna nie jedzie po nagrzaniu. Jeśli zauważycie mokre ślady oleju na skrzyni, to oznaczać będzie, że gdzie jest wyciek i może być on spowodowany zużytym uszczelniaczem skrzyni traktorka lub pękniętym korkiem zbiorniczka wyrównawczego oleju skrzyni hydrostatycznej, może też dojść do uszkodzenia korka skrzyni biegów, który działa jako bezpiecznik ciśnienia oleju.


   Skrzynia hydrostatyczna traktorek kosiarka jest jednocześnie ich tylnymi mostami, a to oznacza, że tylny most do traktorka kosiarki jest mechanizmem spełniającym zadanie osi przejmującej część ciężaru pojazdu oraz przekazuje napęd na koła jezdne. Potocznie nazywa się go dyfer do traktorka MTD

   Jaki olej do skrzyni hydrostatycznej?

   Mało osób zdaje sobie sprawę, że skrzynia hydrostatyczna też jest podzespołem o który należy dbać, a przynajmniej od czasu do czasu sprawdzić poziom oleju. Najczęściej stosowanym przez wszystkich producentów skrzyń jest olej do skrzyni hydrostatycznej o parametrach lepkości oleju 5W50 lub oleju 10W30 (olej silnikowy Briggs&Stratton 5W30 ma wszystkie potrzebne parametry do prawidłowego działania skrzyni) Każdy model skrzyni może mieć inną pojemność oleju jaki należy wlać, dlatego należy to sprawdzić ówcześnie w katalogu części skrzyni biegów traktorka kosiarki

   Jaka skrzynia lepsza manualna czy hydrostatyczna?

   Jaki rodzaj przekładni montowanej w kosiarce będzie nam najbardziej odpowiadał? Na to pytanie ciężko jednoznacznie odpowiedzieć, wiele aspektów może wpływać na wybór odpowiedniej skrzyni biegów do traktorka. Kosiarka hydrostatyczna czy manualna, obie mają swoje plusy i minusy, hydrostatyczna jest wygodna i teoretycznie bezobsługowa, ale za to przy ewentualnej awarii może okazać się droga w naprawie, na szczęście zdarza się to rzadko. Manualna ma wybór kilku przełożeń jazdy, więc uciążliwe może być co chwile zmienianie biegu, mogą się też wyrobić tryby i zębatki skrzyni, ale koszt ewentualnej naprawy nie będzie tak duży jak np. wymiana pompy oleju skrzyni hydrostatycznej


   Traktorek MTD problem z biegami może dotyczyć osób posiadających skrzynie Transmatic, a jest to skrzynia z dwoma kierunkami jazdy, przód i tył. Dyfer do traktorka mtd połączony jest z wariatorem, który odpowiada za zmianę prędkości jazdy kosiarki, wtedy może być tych biegów po 7 w przód i tył. Skrzynia biegów traktorek kosiarka części jakie ulegają uszkodzeniu to najczęściej elementy eksploatacyjne np. łożyska wariatora lub paski napędowe jazdy kosiarki traktorka


   Jeśli ktoś ma smykałkę do grzebania i rozbierania, to może podjąć się samodzielnej naprawy skrzyni hydrostatycznej i zaoszczędzić parę złotych. Po rozbiórce i wyczyszczeniu całej skrzyni, należy użyć smar do skrzyni kosiarki i nasmarować wszystkie pracujące łożyska, wałki. Odtłuścić brzegi i nałożyć nowy silikon na rozpołowioną pokrywę skrzyni, złożyć i odpowiednio dokręcić śrubami, zalać nowym olejem do skrzyni hydrostatycznej i cieszyć się z satysfakcji naprawy kosiarki traktorka


   W asortymencie naszego sklepu ogrodexmilicz.pl znajdziecie cześci do skrzyni hydrostatycznej Tuff-Torq, przekładni Hydro-Gear czy skrzynia biegów Peerless. Znajdziecie tu m.in. tryby, zębatki, półośki, uszczelniacze, korki, zbiorniki, wiatraki (wentylatory), filtry oleju czy nawet sam olej do skrzyni hydrostatycznej 5W50 oraz części do skrzyni biegów John Deere i części do skrzyni MTD

  • Agregaty tnące

   P

  • Akcesoria

   P

  • Silniki kompletne

   P

  na stronę
  Pokazuje 1 - 20 z 510 elementów
  Pokazuje 1 - 20 z 510 elementów