Linka gazu, ssania, hamulca, napędu jazdy kosiarki spalinowej

Jest 92 produktów.

Podkategorie

 • Końcówka linki
 • Linki gazu do kosiarek
 • Linki ssania do kosiarki
 • Linki hamulca do kosiarki
 • Linki napędu kosiarki
 • Linki układu kierowniczego

  Linki układu kierowniczego

  Marzeniem każdego posiadacza działki rekreacyjnej jest piękny ogród. Jednak, aby ta wizja została zrealizowana, potrzebna jest systematyczna praca i dużo zaangażowania z naszej strony. Nie wolno zapominać przy tym, aby narzędzia i sprzęty, które pomagają nam w pracach ogrodniczych, były dobrze przygotowane i przede wszystkim sprawne. Sugeruje się, żeby co roku przeprowadzić dokładny przegląd, co pozwala sprawdzić, czy linki układu kierowniczego, silnik i inne elementy działają bez zarzutu.

  Do czego służy linka kierownicy?

  Linka układu kierowniczego zwana inaczej linką sterowania jest elementem w traktorkach i innych urządzeniach, bez której nie zadziała cały mechanizm. Odpowiada za skręt kół lub skręt całego urządzenia. Jest to istotne, ponieważ znacząco ułatwi to kierowanie pojazdem i utrzymanie jego stałego kierunku. Dlatego bardzo ważne jest regularne zabezpieczanie sprzętu i wymiana zużytych elementów. Tylko w ten sposób będziemy mogli cieszyć się urządzeniem na długie lata użytkowania.

  O sprzęt ogrodniczy powinniśmy dbać nie tylko latem, ale również zimą. Jak wiadomo, traktorek ogrodowy lub kosiarka nie należą do najtańszych, dlatego warto dokładnie i dobrze o nie dbać. Kiedy podczas sprawdzania stanu technicznego urządzenia zauważymy, że linka kierownicy jest uszkodzona, nie warto czekać z decyzją o wymianie.

  Nasz sklep oferuje bardzo bogaty asortyment, jeśli chodzi o części zamienne do kosiarek czy innych sprzętów ogrodniczych. Linki układu kierowniczego są najwyższej jakości i wytwarzane z ogromną precyzją. Produkty znajdujące się w naszym asortymencie są solidne oraz trwałe, dzięki czemu kosiarka lub traktorek będą działały jak nowe.

  Linka układu kierowniczego Stiga

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, posiadamy takie produkty, jak linka kierownicza, silnik, noże i wiele innych. Szczególnie polecana jest linka układu kierowniczego Stiga, która wykazuje dużą wytrzymałość, dzięki czemu nasz sprzęt będzie działał niezawodnie. Posiadamy w ofercie również Stiga Villa linka sterowania, która zastąpi starą część i z pewnością posłuży na długi czas użytkowania. Zawsze warto stawiać na certyfikowanych producentów, bo w ten sposób mamy pewność, że unikniemy rozczarowań.

 • Linki załączania noży

  Linka załączania noża ma za zadanie napięcie napinacza paska lub sprzęgła w kosiarce traktorku, jeśli będzie ona nieustawiona może dojść do uszkodzenia jej. Wtedy zaczyna się dopiero problem, gdzie zakupić i kto ją wymieni, czy oddać maszynę do serwisu, czy próbować samemu wymienić przecież to tylko linka, otóż nie to nie tylko linka musi ona być prawidłowo ustawiona, nie może być za mocno napięta, bo ulegnie zerwaniu. Jeśli natomiast będzie za słabo napięta, to będzie ślizgał się pasek. Jednocześnie po każdej wymianie paska też powinna być prawidłowo ustawiona.

 • Linki podnoszenia kosiska
na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 92 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 92 elementów
Linki do kosiarki


Pod wieloma względami posiadanie klasycznej kosiarki czy też traktorka ogrodowego niewiele się różni od zakupu przeciętnego pojazdu. Wiele elementów składowych się zgadza i nie inaczej jest również z linką gazu bądź też linką hamulca. Te niepozorne na pierwszy rzut oka części są odpowiedzialne za uruchamianie silnika oraz dostosowanie prędkości, a zatem również skuteczności koszenia. Podobnie jak każde inne
części do kosiarki, również i one mogą czasem podlegać naprawie na skutek awarii napędu w kosiarce wynikającej z niezależnych przyczyn.

...


Pod wieloma względami posiadanie klasycznej kosiarki czy też traktorka ogrodowego niewiele się różni od zakupu przeciętnego pojazdu. Wiele elementów składowych się zgadza i nie inaczej jest również z linką gazu bądź też linką hamulca. Te niepozorne na pierwszy rzut oka części są odpowiedzialne za uruchamianie silnika oraz dostosowanie prędkości, a zatem również skuteczności koszenia. Podobnie jak każde inne
części do kosiarki, również i one mogą czasem podlegać naprawie na skutek awarii napędu w kosiarce wynikającej z niezależnych przyczyn.

Zablokowana linka w kosiarce lub urwana linka od napędu kosiarki czy też jakakolwiek inna linka rozruchowa do kosiarki spalinowej wbrew pozorom nie jest zbyt trudna do wymiany. Jeśli posiadamy ogólną wiedzę na temat funkcjonowania maszyn albo po prostu należymy do majsterkowiczów, którzy od czasu do czasu sami zajmują się grzebaniem w samochodzie, to i linka rozrusznika kosiarki nie sprawi nam większego problemu. Najważniejsze jednak, by wyposażyć się w sprawdzonym sklepie. W naszym asortymencie znajdziesz linkę do kosiarki Alko, linki do napędu kosiarki i wszystko inne, czego potrzebujesz. Poza linkami do kosiarek, mamy też linki do większych maszyn i tak mamy linka do traktorka MTD, linka kierownicy traktorka Stiga

Linka napędu do kosiarki? Tylko Ogrodex

W ofercie naszego sklepu znajdziesz linki gazu, linki hamulca czy linki ssania do kosiarki, dedykowane konkretnym modelom, poza tym akcesoria jak uchwyt linki kosiarki. W opisie każdego produktu znajdziesz wskazówki, dzięki którym bez większego problemu znajdziesz to, czego w danej chwili szukasz. Posiadamy też wiele propozycji uniwersalnych, które sprawdzą się w różnych traktorkach ogrodowych, więc naprawa linki napędu kosiarki nie jest żadnym problem.

Każda linka hamulca do kosiarki bądź też końcówka linki pochodzi wyłącznie od uznanych producentów. Starannie selekcjonujemy sprzedawany towar, tak by dostarczać klientom wyłącznie to, co spełnia nawet najwyższe oczekiwania. Przystępne ceny w połączeniu z szybką dostawą sprawią, że nie będziesz długo czekał na naprawę kosiarki i wymianę linki napędu w kosiarce NAC. Poszczególne produkty zawsze pakujemy ze starannością o bezpieczeństwo.

Linka gazu do kosiarki, traktorka

Każda kosiarka spalinowa i traktorek ogrodowy posiada linkę gazu, która prowadzi od manetki gazu traktorka MTD do dźwigni silnika. Manetka gazu traktorka, dźwignia gazu kosiarki, traktorka MTD jest przeważnie metalowa, ale występują też w wersji plastikowej. Linka gazu kosiarki Honda, zakończona jest przeważnie końcówka linki w kształcie młoteczka. W naszej ofercie, poza linkami gazu do konkretnych modeli kosiarek spalinowych i traktorków ogrodowych, posiadamy także uniwersalne linki gazu do kosiarki o różnej długości. Linki te z metalową manetką gazu idealnie sprawdzają się też w innych urządzenia takich jak glebogryzarki, zagęszczarki w których jest regulacja gazu.

Linka do kosiarki Briggs&Stratton

Wiele marek kosiarek spalinowych wyposażona jest w silniki spalinowe Briggs&Stratton dlatego wielu właścicieli, którzy mają kosiarki z Castoramy lub innego marketu, gdzie takowe kosiarki nie mają żadnych emblematów określających markę kosiarki, nazywają swoje urządzenia kosiarka Briggs&Stratton stąd też linka do kosiarki Briggs&Stratton czy linka do kosiarki Castorama jest bardzo popularnym stwierdzeniem. W wymienionym markecie można również zakupić kosiarki NAC oraz kosiarki MacAllister, do tych kosiarek również posiadamy linka napędu kosiarki NAC i kosiarki MacAllister

Linka rozruchowa kosiarki do prawidłowego działania

Odpowiednio dobrana oraz założona linka gazu do kosiarki ma fundamentalne znaczenie w prawidłowym funkcjonowaniu Twojego sprzętu. W razie potrzeby podczas wymiany skorzystaj z pomocy fachowca. 

Więcej