Głowice i Tarcze kos

Producenci

  • Rabaty do zamówienia Ogrodex Milicz
  Głowice i Tarcze kos

  Głowica żyłkowa jest elementem eksploatacyjnym kosy spalinowej, do prac wykończeniowych wokół przeszkód, takich jak mury, schody czy obrzeży, który najszybciej ulega zużyciu, dlatego też jest najczęściej wymienianą częścią kosy. Oryginalne głowice żyłkowe są zwykle nie tania, ciekawe rozwiązanie w tej sytuacji jest dobrej jakości zamiennik firmy...

  Głowica żyłkowa jest elementem eksploatacyjnym kosy spalinowej, do prac wykończeniowych wokół przeszkód, takich jak mury, schody czy obrzeży, który najszybciej ulega zużyciu, dlatego też jest najczęściej wymienianą częścią kosy. Oryginalne głowice żyłkowe są zwykle nie tania, ciekawe rozwiązanie w tej sytuacji jest dobrej jakości zamiennik firmy Tecomec półautomatyczna głowica tnąca do wykaszania dużych powierzchni, która gwarantuje długie użytkowanie. Wyjątkowo szybkie i skuteczne koszenie, zapewnia automatyczna regulacja długości żyłki, następuje poprzez naciśnięcie głowicy tnącej o podłoże podczas pracy.

  Dobrej jakości głowice żyłkowe do kos spalinowych

  Dwustronny trójząb Oregon Tarcza tnąca do kosy spalinowej 

  Tarcza tnąca do kosy spalinowej przeznaczony jest do wykaszania twardych i starych traw zarośli i do przycinania kolczastych żywopłotów oraz wszelkiego rodzaju nieużytki rolne. Dwustronny trójząb Oregon do kosy spalinowej jest w tym przypadku dobrym wyborem, należy zwrócić uwagę, że tarcza tnąca do kosy spalinowej Stihl czy Husqvarna musi być dobrana do mocy.

  Więcej

  Głowice i Tarcze kos Jest 28 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 20 z 28 elementów
  Pokazuje 1 - 20 z 28 elementów