Głowice i Tarcze kos
  • Rabaty do zamówienia Ogrodex Milicz

Głowice i Tarcze kos 

Jest 30 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 30 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 30 elementów
Głowice i Tarcze kos

Głowica żyłkowa jest elementem eksploatacyjnym kosy spalinowej, do prac wykończeniowych wokół przeszkód, takich jak mury, schody czy obrzeży, który najszybciej ulega zużyciu, dlatego też jest najczęściej wymienianą częścią kosy. Oryginalne głowice żyłkowe są zwykle nie tania, ciekawe rozwiązanie w tej sytuacji jest dobrej jakości zamiennik firmy Tecomec półautomatyczna głowica tnąca do wykaszania dużych powierzchni, która gwarantuje długie użytkowanie. Wyjątkowo szybkie i skuteczne koszenie, zapewnia automatyczna regulacja długości żyłki, na...

Głowica żyłkowa jest elementem eksploatacyjnym kosy spalinowej, do prac wykończeniowych wokół przeszkód, takich jak mury, schody czy obrzeży, który najszybciej ulega zużyciu, dlatego też jest najczęściej wymienianą częścią kosy. Oryginalne głowice żyłkowe są zwykle nie tania, ciekawe rozwiązanie w tej sytuacji jest dobrej jakości zamiennik firmy Tecomec półautomatyczna głowica tnąca do wykaszania dużych powierzchni, która gwarantuje długie użytkowanie. Wyjątkowo szybkie i skuteczne koszenie, zapewnia automatyczna regulacja długości żyłki, następuje poprzez naciśnięcie głowicy tnącej o podłoże podczas pracy.

Dobrej jakości głowice żyłkowe do kos spalinowych

Dwustronny trójząb Oregon Tarcza tnąca do kosy spalinowej 

Tarcza tnąca do kosy spalinowej przeznaczony jest do wykaszania twardych i starych traw zarośli i do przycinania kolczastych żywopłotów oraz wszelkiego rodzaju nieużytki rolne. Dwustronny trójząb Oregon do kosy spalinowej jest w tym przypadku dobrym wyborem, należy zwrócić uwagę, że tarcza tnąca do kosy spalinowej Stihl czy Husqvarna musi być dobrana do mocy.

Więcej