Zamienne części do silników spalinowych Kohler Command...

Jest 24 produktów.

Podkategorie

 • Filtry powietrza Kohler


  Aby usprawnić działanie kosiarki, należy zadbać o jej regularne konserwowanie oraz wymianę części, które zdążyły się już zużyć. W tej kwestii niezwykle ważne znaczenie ma filtr powietrza do silnika (Kohler). Pomaga on zatrzymać zanieczyszczenia i niepożądane elementy, jakie mogłyby dostać się do wnętrza. Dobrej jakości materiały to gwarancja, że nasz sprzęt posłuży nam przez wiele lat. 

  Dlaczego filtr powietrza do silnika jest tak ważny?

  Regularna wymiana filtra powietrza to podstawa. Dzięki niemu zadbamy o właściwe działanie silnika kosiarki, co znacząco ułatwi nam pracę z urządzeniem. Zaleca się, aby element ten został zmieniony między innymi po około 25 godzinach pracy kosiarki. Zdarza się jednak, że czasami zanieczyszczenia są tak duże, że znacznie wcześniej musimy podjąć się tego zadania. 

  Filtr powietrza do silnika Kohler ma falistą strukturę, która ułatwia przechwytywanie zanieczyszczeń. Do wnętrza nie dostają się szkodliwe drobinki, wilgoć czy nawet olej silnikowy. Dobrej jakości materiał będzie też odporny na uszkodzenia mechaniczne, które mogą wystąpić podczas pracy z kosiarką. Czysty filtr to gwarancja, że nasze urządzenie będzie zużywało mniej paliwa, przedłużona zostanie jego żywotność, natomiast praca samego sprzętu będzie znacznie cichsza. 

  Jaki filtr powietrza do kosiarki wybrać? 

  Kohler-Lombardini to koncern, który produkuje wysokiej jakości silniki przeznaczone nie tylko do kosiarek, ale także innych, znacznie większych maszyn. To gwarancja, że wybieramy materiały trwałe i solidne, mogące posłużyć nam przez długi czas. Ponadto sama firma dba o środowisko, dlatego jej wyroby spełniają normy dotyczące między innymi emisji substancji szkodliwych EURO. Wybierając filtr powietrza do kosiarki Kohler,dbasz nie tylko o swoje potrzeby, ale wspierasz firmę, która od wielu lat zajmuje się produkcją silników oraz ich elementów, które powinny być regularnie wymieniane. Szczególnym zainteresowaniem w naszym sklepie cieszy się Kohler SV470 filtr powietrza do silnika dwucylindrowego. 

 • Filtry oleju marki Kohler


  Filtr oleju Kohler
  to w wielu przypadkach najlepsze rozwiązanie dla kosiarek i traktorków ogrodowych wyposażonych w silniki właśnie tej marki. Należy pamiętać, że ten element powinien być regularnie wymieniany, by mógł skutecznie pełnić swoją funkcję, która jest bardzo istotna dla pracy całego urządzenia. W naszym sklepie możesz znaleźć filtr Kohler wykonany z surowców najwyższej jakości, co zagwarantuje efektywność jego działania.

  Czemu służy filtr oleju i jak często go wymieniać?

  Filtr oleju do traktorka, kosiarki z silnikiem Kohler, podobnie jak w przypadku wariantów innych marek, jest bardzo istotny z punktu widzenia całego mechanizmu umożliwiającego pracę naszego sprzętu ogrodowego. Jak wiadomo, kosiarka czy traktorek nie mogą się obejść bez oleju, który chroni silnik przed uszkodzeniami i zapewnia płynność jego działania. Równie istotny jest filtr, ponieważ jego zadaniem jest wyłapywanie wszelkich zanieczyszczeń z oleju. Tym samym możemy zapobiec ich gromadzeniu się w misce olejowej czy też układzie smarowania.

  Jak często należy wymieniać taki filtr? Obowiązkowo raz na sezon, jeżeli chcemy, by nadal przynosił pozytywne rezultaty dla naszej kosiarki. Czasami wymiana filtru oleju będzie konieczna częściej, jeśli urządzenie jest eksploatowane na dużą skalę (jak częste koszenie dużego terenu).

  Wybierz wysokiej jakości filtr oleju Kohler

  W doborze filtra oleju istotnych jest kilka parametrów, ponieważ poszczególne warianty różnią się od siebie m.in. średnicą, wysokością oraz rodzajem gwintu. Dlatego, chcąc dokonać zakupu, dokładnie sprawdź opis danego produktu, upewniając się, że jest to najlepszy wybór dla Twojej kosiarki lub traktorka ogrodowego.

  Jeśli nie wiesz, jaki filtr oleju Kohler sprawdzi się w Twoim przypadku albo jaki olej do silnika Kohler będzie najbardziej wydajny, możesz także zgłosić się bezpośrednio do nas. Oprócz sprzedaży starannie wykonanych produktów oferujemy również fachowe doradztwo w kwestii doboru części do urządzenia. Zgłoś się do nas z pytaniem, a my damy Ci przydatne wskazówki podczas zakupów.

 • Uszczelki i uszczelniacze
 • Korbowody
 • Pierścień tłoka
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 24 elementów
Części do silnika Kohler


Kohler to zdecydowanie jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów silników, znany bardzo dobrze na całym świecie. Jego cechą charakterystyczną jest niesamowita wytrzymałość oraz trwałość urządzeń, jak i korzystanie z coraz bardziej innowacyjnych technologii do ich produkcji. Wszystko to sprawia, że silniki, jak i części do silnika Kohler posiadają bardzo szerokie zastosowanie nie tylko w przemyśle motoryzacyjnym, ale również w przemyśle budowniczym, drogowym, rolniczym, ogrodnictwie czy leśnictwie. 

Marka Kohler

Kohler to amerykańska ...


Kohler to zdecydowanie jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów silników, znany bardzo dobrze na całym świecie. Jego cechą charakterystyczną jest niesamowita wytrzymałość oraz trwałość urządzeń, jak i korzystanie z coraz bardziej innowacyjnych technologii do ich produkcji. Wszystko to sprawia, że silniki, jak i części do silnika Kohler posiadają bardzo szerokie zastosowanie nie tylko w przemyśle motoryzacyjnym, ale również w przemyśle budowniczym, drogowym, rolniczym, ogrodnictwie czy leśnictwie. 

Marka Kohler

Kohler to amerykańska firma założona w 1873 roku przez austriackich imigrantów – Johna Michaela Kohlera i Charlesa Silberzahna w miejscowości Kohler w stanie Wisconsin. Choć główna siedziba firmy znajduje się właśnie w tej części Stanów Zjednoczonych, warto mieć na uwadze, że producent ten posiada swoje oddziały na całym świecie, między innymi we Włoszech czy w Chinach. 

Co ciekawe, ta amerykańska firma nie jest znana jedynie z silników i ich części zamiennych. Kohler działa w wielu branżach, m.in. zajmując się armaturą łazienkową, kuchenną, a nawet produktami dekoracyjnymi do domu. Nie ulega jednak wątpliwości, że to właśnie produkcja silników najwyższej jakości przyniosła im tak dużą popularność.

Kup części do silnika Kohler

W ofercie naszego sklepu znajdziesz produkty, które sprawią, że korzystanie z Twoich urządzeń stanie się jeszcze bardziej wydajne i komfortowe. Posiadamy zarówno części oryginalne Kohler, jak i części zamienne silnika Kohler. Oferta naszych produktów jest bardzo szeroka i możesz kupić je w bardzo korzystnych oraz konkurencyjnych cenach. 

W naszej ofercie silnik Kohler – części znajdziecie Państwo m.in. pierścienie tłoka, korbowody, filtry oleju, filtry powietrza, uszczelki i uszczelniacze, cewki zapłonowe oraz rozruszniki. Oferowane przez nas części zamienne również charakteryzują się dużą wytrzymałością, trwałością, a także wielofunkcyjnością. 

Jeśli tylko macie Państwo taką potrzebę, nasze doświadczony zespół jest do Waszej dyspozycji i z chęcią odpowie na Wasze pytania, a także doradzi przy wyborze odpowiedniego produktu. 

Więcej