Korowarki do drewna

Producenci

  • Rabaty do zamówienia Ogrodex Milicz
  Korowarki do drewna

  Korowarka do pilarek spalinowych zapewnia sprawne usuwanie gałęzi i korzeni oraz usuwania kory z pni ściętych drzew, możliwość wykorzystywania w walce prewencyjnej przeciwko kornikom. Noże do korowarek mają metalowy ogranicznik, znajdujący się za ostrzami i jest tak skonstruowany, aby zapewnić tę samą odległość od ostrzy na całej długości pnia, ...

  Korowarka do pilarek spalinowych zapewnia sprawne usuwanie gałęzi i korzeni oraz usuwania kory z pni ściętych drzew, możliwość wykorzystywania w walce prewencyjnej przeciwko kornikom. Noże do korowarek mają metalowy ogranicznik, znajdujący się za ostrzami i jest tak skonstruowany, aby zapewnić tę samą odległość od ostrzy na całej długości pnia, dzięki czemu skutecznie radzi sobie z wystającymi sękami. Głowica korowarki jest ruchoma i zapewnia wygodną pracę na pochyłościach.

  Korowarka do piły spalinowej jak zmontować ?

  Producent korowarek do drewna zapewnia, że urządzenie może być zamocowane na różnych modelach pilarek firm Stihl, Husqvarna, Makita, Dolmar powyżej 2 KM.
  Bęben sprzęgła oraz prowadnica muszą zostać zdemontowane przed założeniem korowarki.
  Bęben sprzęgła musi zostać zastąpiony kołem pasowym na pasek klinowy do napędu głowicy korowarki drewna.
  Prowadnice natomiast zastępujemy ramieniem nośnym, do naciągania paska może być użyty napinacz łańcucha. W przypadku niektórych modeli pilarek może okazać się, że niezbędne są drobne modyfikacje.

  Więcej

  Korowarki do drewna Jest 22 produktów.

  na stronę
  Pokazuje 1 - 20 z 22 elementów
  Pokazuje 1 - 20 z 22 elementów