Filtry oleju Briggs&Stratton

Producenci

  • Rabaty do zamówienia Ogrodex Milicz
  Filtry oleju Briggs&Stratton


  Filtr oleju do silnika Briggs&Stratton to część, która jest odpowiedzialna za filtrację oleju silnikowego w kosiarce ogrodowej. Ma on bardzo duży wpływ na jakość pracy silnika kosiarki ogrodowej oraz niezawodności silnika Briggs&Stratton. Podczas pracy silnika, do oleju dostaje się bowiem wiele zanieczyszczeń. Zadaniem filtra oleju Brigg...


  Filtr oleju do silnika Briggs&Stratton to część, która jest odpowiedzialna za filtrację oleju silnikowego w kosiarce ogrodowej. Ma on bardzo duży wpływ na jakość pracy silnika kosiarki ogrodowej oraz niezawodności silnika Briggs&Stratton. Podczas pracy silnika, do oleju dostaje się bowiem wiele zanieczyszczeń. Zadaniem filtra oleju Briggs&Stratton jest jego dokładna filtracja i zatrzymanie wszelkich zanieczyszczeń dostarczanych wraz z powietrzem i paliwem.

  Wymiana filtra oleju Briggs&Stratton

  Dobrej jakości filtry oleju do kosiarki ogrodowej to podstawa większej wydajności olejów silnikowych, a tym samym dodatkowa ochrona silników Briggs&Stratton. Filtry oleju do traktorka Briggs&Stratton pomagają oczyszczać olej z zanieczyszczeń powstających w wyniku pracy silnika, podtrzymując wysoką efektywność oleju silnikowego Briggs&Stratton. Dzięki wysokiej jakości filtrów oleju Briggs&Stratton, wymiana filtrów będzie rzadsza i mniej kosztowna.

  Jakość filtrów oleju do kosiarki Briggs&Stratton

  W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się oryginalne filtry oleju firmy Briggs&Stratton oraz zamienniki pasujące do wielu popularnych marek kosiarek ogrodowych np. AL-KO, Husqvarna, Briggs&Stratton, John Deere, Kawasaki, Kohler. Filtry oleju Briggs&Stratton posiadają również zastosowanie w innych maszynach specjalistycznych, w tym maszyn przemysłowych i rolniczych. Pragniemy podkreślić, że wszystkie dostępne w naszym sklepie filtry oleju to produkty sprawdzone, pochodzące od renomowanych producentów, a tym samym niezawodne i trwałe.

  Więcej

  Filtry oleju Briggs&Stratton Jest 4 produktów.

  Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów