Zębate paski traktorka ogrodowego...

Jest 24 produktów.

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Zębate jednostronnie

Pas zębaty to niezbędny element przekładni pasowej – swoją nazwę i zarazem charakterystyczną budowę zawdzięcza oczywiście powierzchni z wypełnieniem w kształcie zębów. Taka struktura uniemożliwia jakikolwiek poślizg, przez co praca danego urządzenia nie jest w żaden sposób zakłócona. Podstawowe części paska zębatego składają się z powłoki chroniącej, zębów, kordu i grzbietu. W przypadku kosiarek czy traktorków ogrodowych obecność dobrej jakości paska zębatego jest konieczna, jeśli chcemy, by sprzęt działał poprawnie; chodzi tutaj przede wszy...

Pas zębaty to niezbędny element przekładni pasowej – swoją nazwę i zarazem charakterystyczną budowę zawdzięcza oczywiście powierzchni z wypełnieniem w kształcie zębów. Taka struktura uniemożliwia jakikolwiek poślizg, przez co praca danego urządzenia nie jest w żaden sposób zakłócona. Podstawowe części paska zębatego składają się z powłoki chroniącej, zębów, kordu i grzbietu. W przypadku kosiarek czy traktorków ogrodowych obecność dobrej jakości paska zębatego jest konieczna, jeśli chcemy, by sprzęt działał poprawnie; chodzi tutaj przede wszystkim o skuteczność noży. Dlatego w razie potrzeby warto skorzystać z wymiennych części do kosiarki, które oferujemy – w tym z szerokiego wyboru pasków zębatych.

Paski zębate do kosiarek

Pasek zębaty do kosiarki to nie tylko gwarancja precyzji, ale także cichej pracy urządzenia. Pasy zębate są oczywiście wykorzystywane nie tylko w sprzętach ogrodniczych, bo można je również spotkać w drukarkach, wentylatorach czy wiertarkach. W przypadku kosiarek czy traktorków ogrodowych znajdują jednak zastosowanie przede wszystkim w napędzie noży.

Jeśli potrzebny Ci pasek napędu noży, to skorzystaj z oferty naszego sklepu. Zajmujemy się sprzedażą produktów autoryzowanych, pochodzących od znanych i doskonale ocenianych producentów. Jeśli zatem interesuje Cię pasek napędu noży Husqvarna czy pasek napędu noży MTD to z łatwością znajdziesz go w naszym asortymencie. Dodatkowo proponujemy liczne modele od takich firm jak Stiga, Park Echo czy Honda.

Najlepszy pasek zębaty do kosiarki

Warto pamiętać, że pasy zębate do kosiarek różnią się od siebie parametrami, szczególnie długością i szerokością. Dlatego produkty w naszym sklepie są dokładnie opisane, tak byś mógł swobodnie dokonać zamówienia przeznaczonego do modelu posiadanego sprzętu. 

Paski zębate są z reguły wykonywane z tworzyw sztucznych, m.in. z poliuretanu. Wykazują ogromną odporność na warunki zewnętrzne, a przy okazji są odporne na ścieranie czy na zaginanie. Nie zaszkodzą mu nawet substancje chemiczne czy silne promienie słoneczne.

Więcej