Towar na specjalne zamówienie:

Tylko dla zarejestrowanych klientów z co najmniej jednym zrealizowanym zamówieniem

Zamówienie należy wysłać na adres e-mail: "sklep@ogrodexmilicz.pl" w tytule wpisując "Zamówienie".

Treść zamówienia powinna zawierać kod towaru ze strony produktu i cenę, jeśli jest wyświetlana, a także wskazać opcję dostawy.
Po przesłaniu e-maila zamówienie będzie zweryfikowane i skorygowane co do ceny i przysługującego rabatu, wystawimy fakturę proformę, która zostanie odesłana zwrotnie do zamawiającego, gdzie otrzymają Państwo zawarte szczegóły co do dalszych procedur.

  • W przypadku, gdy zamawiamy jakiś inny dostępny na stanie towar i dodatkowo potrzebny jest artykuł na specjalne zamówienie, to należy przy realizacji zamówienia na ten dostępny artykuł, w rubryce "uwagi do zamówienia" (patrz zdjęcie poniżej) zamieścić wiadomość z kodem towaru ze strony, który chcemy dodatkowo zamówić. Zamówienie zostanie skompletowane i wysłane w najbliższym terminie.

  • W przypadku nowych klientów, którzy nie dokonali u nas jeszcze żadnego zamówienia, a potrzebują artykuł, który jest na specjalne zamówienie, to w pierwszej kolejności muszą zakupić jakiś dowolny artykuł z naszej strony (np. świeca, olej silnikowy) i następnie w "Uwagi do zamówienia" dopisać numer artykułu na zamówienie.

Dziękujemy. W razie wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny 71 3897914 w godzinach 8.00 - 16.00