Narzędzia ogrodnicze

Ostatnio przeglądane

  • Rabaty do zamówienia Ogrodex Milicz
Nowy Żywołapka na myszy i gryzonie. Myszołapka humanitarna

Żywołapka na myszy i gryzonie

OG3843

Długość: 265mm

Szerokość: 157mm

Skuteczny i niezawodny humanitarny metalowy chwytacz na myszy z szybką. Posiada dwa wejścia.

Więcej szczegółów

45 na stanie w magazynie

26,00zł brutto

Więcej informacji o produkcie

Metalowa żywołapka, Humanitarna myszołapka 

Długość: 256mm

Szerokość: 157mm

Wysokość: 46mm

Skuteczna metalowa pułapka na myszy i gryzonie. Pułapka działa na zasadzie żywołapki, która nie zabija złapanych gryzoni co czyni ją pułapką humanitarną. Mechanizm zapadkowy działa w momencie kiedy do wnętrza pułapki dostanie się gryzoń, zatrzaskując wyjście nie dając możliwości ucieczki z myszołapki. Żywołapka wyposażona jest w okienko, przez którą możemy kontrolować stan zapełnienia. Dużym plusem są dwa wejścia po jednym ze stron pułapki, co umożliwia postawienie jej na trasach przejściowych gryzoni.

Aby rozpocząć korzystanie z pułapki na myszy wystarczy do niej wsadzić jakiś wabik. W celu zwiększenia skuteczności łapania zaleca się użycie dwóch, trzech łapek w odstępie kilku metrów. Żywołapka może być używana wielokrotnie przez lata ze względu na swoją budowę i jakość wykonania.

Jako że łapka nie posiada mechanizmu "zabijającego" jest bezpieczna dla dzieci i zwierząt domowych, które mogłyby próbować majstrować przy pułapce.

1. Pierwszym etapem jest napełnienie myszołapki różnego rodzaju wabikiem, mogą to być ziarna pszenicy, chleb (najlepiej pełnoziarnisty) lub specjalny wabik, który można zakupić w sklepie zoologicznym.

2. Kolejnym etapem jest ustawienie żywołapki w miejscu gdzie występują gryzonie. Najlepszym położeniem będą ich trasy przejściowe. Jako że pułapka ma wejścia z dwóch stron czyni ją jeszcze bardziej skuteczną

3. Teraz pozostaje nam czekać i oczekiwać na małych delikwentów, którzy złapią się w naszą pułapkę. Myszołapka jest całkowicie bezpieczna dla mysz i gryzoni, które po wejściu nie mają możliwości ucieczki ze środka i do tego są chronione przed innymi większymi drapieżnikami

4. Po złapaniu kilku myszy, zabieramy naszą metalową skrzynkę daleko od domu, gdzie możemy wypuścić naszych nieproszonych gości by dalej mogli się cieszyć życiem.

30 innych produktów w tej samej kategorii: