Części do silników kosiarek spalinowych
 • Rabaty do zamówienia Ogrodex Milicz

Części do silników kosiarek spalinowych 

Jest 148 produktów.

Podkategorie

 • Części do silników Briggs&Stratton

  Briggs&Stratton to marka, która zdobyła ogromne uznanie w zakresie produkcji silników. Firma jest szczególnie rozpoznawalna w branży kosiarek spalinowych, głównie dlatego, że to popularny sprzęt wykorzystywany w wielu gospodarstwach domowych. Nie da się ukryć, że sama nazwa Briggs&Stratton to synonim wysokiej jakości, trwałości i solidności. Dlatego w ofercie naszego sklepu nie mogło zabraknąć części do kosiarki Briggs&Stratton, w tym części silnika Briggs&Stratton.

  Części do silnika Briggs&Stratton

  Silniki Briggs&Stratton są doceniane zarówno przez właścicieli domów jednorodzinnych, którzy pielęgnują prywatny trawnik, jak i przez wielu fachowców. Odznaczają się one dużą mocą, a przy tym ogromną wytrzymałością. Dodatkowo warto wiedzieć, że Briggs&Stratton – firma pochodząca z USA – utrzymuje się na rynku z powodzeniem już od ponad 100 lat. Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z wykorzystywaniem najnowszych technologii gwarantuje niezawodność.

  Potrzebujesz filtr powietrza Briggs&Stratton, a może interesuje Cię bardziej filtr oleju Briggs&Stratton? W naszym sklepie sprzedajemy wyłącznie towary autoryzowane, od najbardziej cenionych producentów, dlatego nic dziwnego, że również produkty tego amerykańskiego koncernu znalazły się w naszym asortymencie. Każdy pojedynczy element – czy to gaźnik Briggs&Stratton, czy też uszczelki do silnika Briggs&Stratton – jest w pełni oryginalny. Odpowiednie przechowywanie w połączeniu z bezpiecznymi warunkami wysyłki zapewnia, że zamówiona przez Ciebie część jest transportowana w doskonałym stanie.

  Silnik Briggs&Stratton – części zamienne

  Twoja kosiarka bądź traktorek ogrodowy zasługuje na to, co najlepsze. Wybieraj zatem z szerokiej oferty produktów Briggs&Stratton, by ewentualna naprawa sprzętu przebiegła szybko i sprawnie. Znajdziesz u nas takie towary jak: wałek rozrządu Briggs&Stratton, tłumik do silnika Briggs&Stratton czy też cewka zapłonowa Briggs&Stratton.

  Gwarantujemy błyskawiczną wysyłkę. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż w bardzo korzystnych cenach, więc zakupy zdecydowanie się opłacają.

  Regulacja luzu zaworowego w kosiarce z silnikiem Briggs&Stratton zw. potocznie "dolniak"

  Regulacja luzów zaworów w kosiarce z silnikiem Briggs&Stratton Jak regulować luzy popychacza silnika dolnozaworowego, ponieważ praca silnika powoduje wyklepanie gniazda zaworu, konieczne może być wyregulowanie luzów popychacza, odstęp pomiędzy trzonkiem zaworu a popychaczem, 

  luzy wynoszące zwykle na zaworze ssącym od 0,05 mm do 0,10 mm i zaworze wydechowym od 0,13 mm do 0,18 mm. Krok 1: Należy obrócić w prawo kołem zamachowym wału korbowego, ustawiając go w górnym martwym punkcie. Oba zawory powinny być zamknięte, czyli luźne. Następnie należy obrócić wał korbowy, ustawiając go poza górnym martwym punktem tak, aby tłok znalazł się 1/4" pod górną powierzchnią cylindra (45 stopni na kole zamachowym). Krok 2: Używając szczelinomierza, sprawdzić luz pomiędzy każdym zaworem a jego popychaczem. Krok 3: Jeżeli luz będzie zbyt mały, należy wymontować zawór i odpowiednio zeszlifować lub spiłować koniec trzonka zaworu, aby zwiększyć ten luz. Długość należy często sprawdzać, ponieważ można z łatwością usunąć zbyt dużo metalu.

  Potrzebne narzędzia:

  Szczypce do montażu zaworów

  Ustawienie zaworów w silniku górnozaworowym Briggs&Stratton

  Jak regulować zawory w silniku Briggs&Stratton górnozaworowym OHV AVS
  Krok 1: Obrócić koło zamachowe, aby zamknąć oba zawory. Krok 2: Włożyć wąski śrubokręt w otwór na świecę zapłonową i dotknąć tłok. Następnie obrócić koło zamachowe w prawą stronę, poza górny martwy punkt tak, aby opuścić tłok o 1/4". Zmierzyć śrubokrętem zakres ruchu tłoka (45 stopni na kole zamachowym UWAGA: Procedurę tę należy przeprowadzić w przypadku każdego cylindra silnika V-Twin.). Krok 3: Sprawdź luz zaworowy, umieszczając szczelinomierz pomiędzy głowicą zaworu a ramieniem. Na dwóch zaworach będą występowały różne luzy wynoszące zwykle na zaworze ssącym od 0,05mm do 0,10mm i zaworze wydechowym od 0,13mm do 0,18mm. Krok 4: Wyregulować luzy zgodnie z wytycznymi, obracając śrubę ramienia. Po zakończeniu regulacji dokręcić nakrętkę kontrującą ramię kowadełka.

 • Części do silników Honda

  Japońskiej marki Honda chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jej nazwa znana jest nawet tym, którzy nie interesują się motoryzacją czy produkcją sprzętów do użytku domowego. Honda to zdecydowanie największy na świecie producent silników, i to silników nie byle jakich – każdy z nich odznacza się niebywałą trwałością, solidnością wykonania i odpornością na przeróżne warunki. Nic zatem dziwnego, że Honda stała się też uznanym producentem w świecie kosiarek i traktorków ogrodowych. Silnik Hondy do kosiarki to doskonała inwestycja, a w razie potrzeby z pomocą mogą przyjść części do silników Honda, które znajdują się również w naszej ofercie.

  Silniki Honda do kosiarek – części zamienne

  Oferujemy szeroki wybór elementów wymiennych, które wspierają silniki Honda do kosiarek. Każdy z proponowanych przez nas produktów jest w pełni oryginalny. Dodatkowo dbamy o to, by towar był przechowywany w odpowiednich warunkach. Po złożeniu zamówienia błyskawicznie przechodzimy do realizacji, jednocześnie pamiętając o kwestiach bezpieczeństwa, tak potrzebnych podczas przygotowywania paczki do wysyłki.

  Potrzebny Ci filtr oleju Honda, a może to cewka zapłonowa Honda wymaga już naprawy? Z pewnością jako właściciel sprzętu ogrodowego, w którym wykorzystano silnik Hondy, jesteś zadowolony z wydajności, precyzji i wytrzymałości urządzenia. By jeszcze bardziej przedłużyć jego żywotność, pamiętaj o regularnej konserwacji, a przede wszystkim na bieżąco sprawdzaj, czy któraś z części nie potrzebuje już wymiany. W ten sposób zagwarantujesz sobie niczym niezakłóconą, płynną pracę – bez względu na to, czy prowadzisz firmę, czy po prostu kosisz trawnik przed swoim domem.

  Części do silników Honda

  W naszym asortymencie znajdziesz wszystko to, co Twoja kosiarka z silnikiem Honda potrzebuje najbardziej. Mamy więc rozruszniki, tłoki, uszczelki, nie brakuje też pierścieni czy kompletnych układów elektrycznych. Jeśli zatem planujesz bezpieczne zakupy w korzystnej cenie, gaźnik Honda bądź filtr powietrza Honda możesz dostać w naszym sklepie.

 • Części do kosiarki Kawasaki

  Początki japońskiego koncernu Kawasaki sięgają 1878 roku. Od tamtego czasu firma doskonali się w produkcji silników, które cechują się zresztą znakomitą jakością. Zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych sprawia, że silniki Kawasaki cieszą się uznaniem w takich branżach jak ogrodnictwo, rolnictwo czy przemysł. To właśnie dlatego możemy je odnaleźć również w wielu kosiarkach czy traktorkach ogrodowych – nie da się ukryć, że mamy wówczas do czynienia z dużą mocą, a przede wszystkim niezrównaną wytrzymałością. Kosiarka Kawasaki to dobra inwestycja na przyszłość. A jeśli potrzebujesz części do silnika Kawasaki, to możesz je z łatwością znaleźć w naszym sklepie.

  Części do silnika Kawasaki

  Nawet najlepsza kosiarka potrzebuje od czasu do czasu renowacji. Dlatego tak ważne jest, by dokonywać regularnego przeglądu – czy to na własną rękę, czy to przy pomocy fachowca – tym samym upewniając się, że wszystko działa sprawnie. A w chwili, kiedy jakiś element potrzebuje już wymiany, nie warto z tym zbyt długo czekać. Jeśli filtr powietrza Kawasaki nie spełnia już Twoich oczekiwań, a rozrusznik Kawasaki wyraźnie się zużył, to w naszym asortymencie z łatwością znajdziesz nowe. Gwarantujemy, że sprzedawany towar jest w pełni oryginalny. Na dodatek sprzedajemy go w korzystnych, konkurencyjnych cenach. Wszystko po to, byś jak najszybciej mógł ponownie cieszyć się sprawnym traktorkiem ogrodowym.

  Silnik Kawasaki do kosiarki to z pewnością obietnica długotrwałej, niczym niezakłóconej pracy. By dodatkowo upewnić się, że wszystko będzie przebiegało sprawnie, pamiętaj, by na bieżąco wykonywać wszelkie naprawy.

  Silnik Kawasaki do kosiarki – części

  Zamówienia staramy się obsługiwać jak najszybciej, dzięki czemu wybrane przez Ciebie części do kosiarki mogą błyskawicznie dotrzeć pod wskazany adres. Jednocześnie gwarantujemy bezpieczne pakowanie. Części silnika Kawasaki, jakie proponujemy, to przede wszystkim filtry powietrza, rozruszniki, korbowody, pierścienie, a także uszczelki i uszczelniacze. Wszystkie wykonane są z materiałów w najwyższej jakości.

 • KOHLER

  P

 • AS-MOTOR

  P

 • KUBOTA
 • LONCIN
 • ROBIN
 • TECUMSEH

  P

 • YAMAHA
 • YANMAR
 • WACKER
 • HATZ
 • Świece zapłonowe
 • Układ paliwowy

  P

na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 148 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 148 elementów
Części do silników kosiarek spalinowych


Silnik to, podobnie jak w przypadku innych urządzeń mechanicznych, najważniejszy element kosiarki. Musi być w doskonałej jakości, a przede wszystkim w świetnej kondycji – dlatego niezależnie od tego, na jaką firmę się zdecydowaliśmy, o silnik trzeba odpowiednio zadbać. Ważny jest nie tylko rozruch za pierwszym razem, ale także regularna wymiana oleju. To znacząco zwiększy wydajność, a przede wszystkim wydłuży trwałość urządzenia, które posłuży nam przez długie lata.

Mimo to czasem konieczna jest naprawa silnika kosiarki. W końcu składa się o...


Silnik to, podobnie jak w przypadku innych urządzeń mechanicznych, najważniejszy element kosiarki. Musi być w doskonałej jakości, a przede wszystkim w świetnej kondycji – dlatego niezależnie od tego, na jaką firmę się zdecydowaliśmy, o silnik trzeba odpowiednio zadbać. Ważny jest nie tylko rozruch za pierwszym razem, ale także regularna wymiana oleju. To znacząco zwiększy wydajność, a przede wszystkim wydłuży trwałość urządzenia, które posłuży nam przez długie lata.

Mimo to czasem konieczna jest naprawa silnika kosiarki. W końcu składa się on z wielu elementów, z czego każdy podlega określonemu stopniu zużycia. Dlatego, w ramach mniejszych lub większych usterek, proponujemy części do silnika kosiarki i części do traktorków. Wszystkie pochodzą od najpopularniejszych, a jednocześnie najbardziej docenianych producentów, którzy zdobyli już uznanie na rynku. Znajdziesz tu zatem takie marki jak Briggs&Stratton, Kawasaki, Honda, Yamaha, Hatz czy Kubota. Wszystkie elementy są w pełni oryginalne i dostarczane w błyskawicznym tempie, zgodnie z najważniejszymi środkami ostrożności.

Silnik do kosiarki – części zamienne

W najbliższym czasie będzie Ci potrzebny filtr powietrza do kosiarki? A może to gaźnik do kosiarki podlega wymianie? Odpowiedni model znajdziesz w naszym sklepie. Dodatkowo oferujemy również filtry oleju, uszczelniacze, wałki rozrządu, tłumiki, cewki zapłonowe i wiele innych. Z łatwością odszukasz to, co wymaga naprawy, bez względu na to, czy chodzi o silnik do kosiarki spalinowej czy silnik do kosiarki elektrycznej

Na naszej stronie dostępne są także świece zapłonowe do kosiarki oraz układy paliwowe.

Silnik do traktorka – wymiana części

Najprawdopodobniej wymiana części do silnika traktorka będą wymagały skonsultowania się z fachowcem, jednak zdecydowanie pomoże również zdobycie określonego elementu u sprawdzonego źródła. U nas możesz zamówić wszystko, czego potrzebujesz, na dodatek w bardzo korzystnej cenie. Silnik do traktorka to w końcu nie tylko pojemność, liczba koni mechanicznych czy wartość momentu obrotowego – to także oryginalne, dobrze dobrane części zamienne.

Więcej